Přidat do kolekce
Vložit na blog

Výjimečná Coco Chanel

Vytvořeno 26. srpen 2015, 21:46

"Malé černé" bychom dnes neznali, nebýt návrhářky, jejíž portrét jsem vybrala do tohoto setu. Coco Chanel byla velmi osobitou dámou, která bořila konvence, zbavila ženy nepohodlných korzetů a dlouhých sukní, které výrazně zkrátila, zavedla kalhoty a později vymyslela i kostým. Jako první také přišla s vlastním parfémem, který lze pořídit dodnes, a přestože jeho vůně nemusí všem vyhovovat, nic to nemění na tom, že se ve světě módy stal stejně kultovní záležitostí jako malé černé šaty :) Typická pro ni byla i obliba perel, dlouhých perlových náhrdelníků nosila ráda hned několik dohromady a nemuselo ani jít o pravé perly, což je potěšující zpráva :) Tvůrcem krajkových lodiček pak není nikdo jiný než Jimmy Choo :)

Tento set je zařazen v kolekci Malé černé

24 komentářů

Kaypearl

děkuji, Oggi! :*

29. srpen 2015, 21:16

oggova91

Úžasné!

29. srpen 2015, 12:13

Kaypearl

ty jsi vtipná, Agnes!!!!! :)))) je s tebou ohromná zábava, tebe bych chtěla znát osobně. ty člověku vnášíš do života tolik pozitivní energie, že je to prostě neskutečné! :) :*

28. srpen 2015, 13:45

Agnes

Ale samozřejmě i ladič a nééé pian :-D Ježiš, to mě zase napadají věty :-D Prostě se nehádej a tvoř dál :-*

28. srpen 2015, 13:39

Kaypearl

Agnes, děkuji ti moc! :* :* :* ty mě chválíš tak, až se červenám, drahá!!! :) a co se týká talentu, tak ten mám možná na to hledání. takže jsem talentovaný pátrač ;)

28. srpen 2015, 13:22

Agnes

Kay, no právě a tím si našla ještě dokonalejší botky :-)))) Jsi prostě úžasný talent :-) :-* :-*

28. srpen 2015, 08:31

Kaypearl

Hanny, děkuji ti moc! jak to popisuješ, úplně to vidím! chtěla bych vidět ty dámy, které oblékneš - před a po. musí to být neskutečný rozdíl a posun někam úplně jinam. musí být nadšené z toho, jak najednou vypadají jinak a jak prokoukly, zvlášť pokud jim poradíš chanelovský kostým, to je úplně jiná liga!

27. srpen 2015, 19:28

Hanny

WOW..NÁDHERNÝ SET..:))KAYPEARL..ano Coco Chanel byla osobitá dáma,která bořila vše,hlavně ZAVEDLA KALHOTY APOZDĚJI I KOSTÝMY KALHOTOVÉ.!!!Perly naučila nosit i obyčejné ženy,stačila dlouhá šnůra třikrát zamotaná a byl doplněk jak přes halenku,šaty i samotný svetřík..ale její sáčka byla pro mně velkou inspirací..žena větší poprsí,teď si vem že sako je katastrofa zapnuté když je celá drobná,takže kalhoty,halenak,přes perly ale dlouhé aby nezvýraznily prsa..A ten úžasný kabátek bez knoflíků..jen olemovaný paspulkou..zavřu oči a vidím když to maluji..jí obléknu..a její postava je jiná,protože volně leži..atd..o tom by se daly skládat básně..moda je prostě moda..:))))a já jí miluju..

27. srpen 2015, 19:14

Kaypearl

Agnes, ohromně jsi mě pobavila!!!!! prý "je dobře, že kradu" :))))) ty jsi zlatíčko přezlaté!!! :))) :* :* :* samozřejmě jsi nic neukradla, jen jsi byla rychlejší a přiměla jsi mě zapátrat po jiném modelu, což nikdy není na škodu :) děkuji ti moc a moc za krásné hodnocení!!! :* :* :*

27. srpen 2015, 18:45

Kaypearl

Blani, moc a moc ti děkuji! :* svými komentáři mě nesmírně motivuješ, děkuji ti za to! no a ta modrá chlupatice, z té jsem taky celá hin! a že mi trvalo než jsem ji našla! ;) ale počkej, až se ochladí. to tady budu mít kožíšky každou chvíli. miluju je! :)

27. srpen 2015, 18:44

Kaypearl

Veverusko, mockrát ti děkuji!!! jak už jsem kdesi psala, když mám pocit, že je to na místě, snažím se své sety trochu uvést, aby pak byly smysluplnější. ale odhadla jsi mě hned na začátku, řekla bych tak před měsícem, kdy jsi mě označila za spisovatelku :)) ty komentáře a vůbec všechna hodnocení a odpovědi tady píšu ráda, protože se tu prostě cítím mezi svými. je to strašně fajn :) tak děkuji ještě jednou, jsi zlatá! :* :* :*

27. srpen 2015, 18:42

Agnes

NÁDHERA Kay :-)) Nemám slov.... našla si ještě lepší botky k těmto šatům (takže je dobře, že kradu :-D ) a i úžasnou kabelku . Máš to do detailu promyšlené, tak jak to umíš jen Ty :-* SUPER :-*

27. srpen 2015, 08:24

Blanka

KAY, když začínám hodnotit sety, nikdy předem nečtu to, co píší ostatní ! Ale protože ty máš prvotřídní vkus, vím, že všechny sdílíme OBDIV ke všemu, co vytvoříš !!! To modré paleto mě nenechá klidně spát !!! Moc hezky píšeš o COCO Chanel - jsi úplný profík ! No a tedˇ si teprve pročtu vše, co napsaly moje spřízněné dušičky .

27. srpen 2015, 07:45

Veveruska82

Souhlasím s Jájou...Hotový průvodce světem módy, co se komentářů k setům týče, jsi naprosto jedinečná!

27. srpen 2015, 06:53

Kaypearl

Jáji, nesmírně ti děkuji, nesmírně jsi mě dojala! velice si tvých slov vážím, jsi poklad :* více u tvého setu pro případ, že bys sem už nezavítala.

26. srpen 2015, 23:31

jaja11

V první řadě tě zdravím Kaypearl. Za druhé ti děkuji za tvé krásné komentáře, jelikož si prohlédneš set do posledních detailů a to se mi moc, moc u tebe líbí . Jsi úžasná komentártorka, klobouk dolů. Co se týká tvých úžasných setů jsou vždy tak dokonalé, že si je opravdu pečlivě prohlížím a říkám si jak neskutečný cit pro barvy máš, úžasné komentáře ke každému setu máš a co set to skvělé nápady. Móda je různorodá, stále se rozpíná jak vesmír - nemá hranic a i tvá fantazie je nekonečná, to já vím. Vždy se těším na tvůj setík, jak mě zase krásně překvapí. Hezký pozdní večer a krásnou dobrou noc :-))

26. srpen 2015, 23:20

Kaypearl

Štěpánko, děkuji! :*

26. srpen 2015, 22:43

Kaypearl

Clari, mockrát děkuji, už to mám zapsané! :) :* snad nebude nesehnatelná, to bych ji pak žákala po tobě ;)

26. srpen 2015, 22:42

C

c

Kniha se jmenuje Pohled zblízka a napsala ji Lisa Chaneyová :)))

26. srpen 2015, 22:34

Štěpánka

krása

26. srpen 2015, 22:27

Kaypearl

Clari, moc ti děkuji! :) jak přesně se prosím ta kniha jmenuje a kdo ji napsal? přímo coco? budu ráda za přesnější info, abych si ji mohla pořídit ;)

26. srpen 2015, 22:23

C

c

Kaypearl wow! Opravdu nádhera! Coco Chanel byla a vždy bude naší módní ikonou. Mám její knihu a doporučuji ji přečíst! Přeji ti hezký večer ☺☺☺

26. srpen 2015, 22:20

Kaypearl

Dino, nesmírně ti děkuji za překrásný komentář! :* velmi si vážím toho, že sis dala práci vše takto zhodnotit, jsem moc ráda, že sis všimla přesně těch prvků, kterých jsem chtěla a posoudila jsi to přesně tak, jak to bylo myšleno. DĚKUJI! :)

26. srpen 2015, 22:18

Dina80

KAYPEARL: NÁDHERA! Spojení šatů, lodiček a kabelky je naprosto dokonalé. Oživení kožíškem osvěžující a celý set tak nějak přesouvá do naší doby :)) Krása, krása, umíš vytvořit neskutečnou nádheru :)

26. srpen 2015, 22:01

V podobném stylu