Přidat do kolekce
Vložit na blog

Tohle se mi líbí...

Vytvořeno 7. září 2015, 14:16

15 komentářů

oggova91

Parádní!

9. září 2015, 18:46

Blanka

Ahoj KAY , bodování POPELEK jsem už nesledovala. Slečna Vivien má na paní Květu averzi a souhlasím s tebou, reagovala neadekvátně. Všimla jsem si, že TV Prima soutěžící z Popelek využívá k natáčení pořadu soudkyně Barbara . Z minulé skupiny tam hrála jedna soutěžící paní v rozvodovém řízení. Proto mi byla Vivien povědomá, viděla jsem ji ve stejném pořadu. Už budu psát jen u tvého posledního setu . Hezký den !

9. září 2015, 09:19

Kaypearl

Blani, konečně jsem našla tvoji reakci k popelkám! ;) ten věk paní květy mě taky šokoval, vypadá úžasně. velmi elegantní dáma, která se nebojí experimentovat. její dnešní outfit byl velmi originální (botky bych taky volila spíš elegantní), i když to tedy není zrovna můj styl, ale v porovnání se včerejší slečnou se do toho myslím slušně opřela a rozhodně si zasloužila víc bodů než ty tři, které jí dala ta uražená slečna ze včerejška. takovou pomstychtivost bych v této soutěži tedy nečekala. je pravda, že nevím, co jí paní Květa provedla, ale i tak mi to chování blonďaté slečny připadá velmi neadekvátní. je moc hezká, to ano, ale naše Clarka by se takto nikdy nechovala, tím jsem si jistá :)

9. září 2015, 01:30

Blanka

KAY, k POPELKÁM : Dnes mě překvapil věk 70 let paní Květy. Škoda, že si koupila ty beztvaré holínky. Slečna Vivien mi někoho pořád připomíná - podle krásných očí CLARKU !!! Clarko, nesoutěžíš v POPELKÁCH ?

8. září 2015, 17:26

Blanka

Díky, moc , Agnes !!!

8. září 2015, 11:44

Agnes

Ahoj Blani, krásný setík jsi opět vytvořila, ty šaty jsou moooc hezký :-))) A zase dokonale sladěné s ostaními doplňky :-))) Moc Ti to jde :-*

8. září 2015, 09:01

Blanka

VŠECHNY nejprve MOC zdravím !!! PROSÍM, NEOMLOUVEJTE SE !!! Já sama dobře vím, že tady jsme samé "poctivky" a navzájem se snažíme upřímně podpořit ve společné radosti z tvořeníčka ! Čas nemáme pořád, ale hezké komentáře vždycky potěší !!! DĚKUJI !!! KAY, POPELKY dostaly volné téma, bez ČERNÉ barvy. Generačně to tam dosti skřípe, protože se začal hodnotit soukromý život a ne záměr soutěže - tudíž šatník. Dnes to bude veselé, protože bude nakupovat největší kritička mladé slečny. Potom to zhodnotím u tvého posledního setu ! Krásný den všem !!!

8. září 2015, 08:16

Kaypearl

ahoj Blani moje nejmilejší! jen telegraficky, zbytek se pokusím dohnat během úterka... tento set je naprosto fantastický, strašně se mi líbí šaty, ke kterým jsi naprosto dokonale sladila vše ostatní. jsem okouzlená nádherou této kombinace, dotažením celého setu do detailu krásnými šperky a to jednoduché pončo to nádherně dokresluje. úžasné jako vždy a naprosto perfektně sladěné!!! ani nevíš, jak se těším, až si podrobně prohlédnu všechny tvé nové sety, které jsi stihla vytvořit, drahá. jen jsem koukla jedním očkem a nemůžu tě odbýt jen srdíčky, to prostě nejde. pokusím se připsat aspoň někam něco, protože si to prostě zasloužíš!!! btw. co říkáš na popelky? já jsem dnes stihla prakticky jen konec, takže vím, co si slečna vybrala za outfit, ale nijak zvlášť nápadité mi to nepřišlo. vlastně jsem ani nepostřehla téma. mají si vybrat cokoli jen ne černou? budu ráda za info :)

8. září 2015, 03:42

Hanny

OPĚT TOLIK KRÁSNÝCH SETŮ BLANI...:))vážně nestíhám udělám jich pár a zase mizím,datum operace se mně blíží 15..takže vyřizování atd..:(( nic příjemného a naše zdravotnictví..tak to je maturita..:)))aspoň srdíčka..:)))ale já se polepším až budu ve vetším klidu..práci předám druhým..a je to..!!!!papa

7. září 2015, 22:23

Veveruska82

Originální šatičky skvěle sladěné s psaníčkem....

7. září 2015, 21:35

C

c

Úžasné Blani! Líbí se mi to moc :)))

7. září 2015, 20:58

jaja11

Ahoj Blani. Všechny sety co jsi vytvořila jsou opět nádherné a velice slušivé ! Moc, moc se mi všechny líbí ! Jsou SUPER :-))

7. září 2015, 17:15

Blanka

Anny, to je OK ! děkuji moc !!!!

7. září 2015, 16:41

annajakubikova

Pardon,,,,, Blanko !!!!

7. září 2015, 14:56

annajakubikova

nádherné barvičky Agnes, super

7. září 2015, 14:55

V podobném stylu