Přidat do kolekce
Vložit na blog

Nepřehlédnutelné spojení

Vytvořeno 28. březen 2016, 15:51

Tento set je zařazen v kolekci Dokonalé párování: oranžová a tmavě modrá

5 komentářů

Agnes

Kay, opravdu nádherné spojení, tato kombinace vypadá perfektně a i vybrané kousky do Tvého setíku nemají chybu :-)))

29. březen 2016, 12:24

Veveruska82

Opět krásný setík. Úžasné kousky a vše do puntíčku sladěno. A ano, obrázek jsi vybrala opravdu přesný. Také se mi to moc líbí. Krásný večer, Kay.

28. březen 2016, 22:20

Blanka

Ahojky Kay, nádherné barvičky a vše je DOKONALÉ, tak jak to výstižně zhodnotila Hanny !

28. březen 2016, 19:04

Hanny

Milá Kay:-))"Nepřehlédnutelné spojení"...ano ,je to opravdu nepřehlédnutelné..úžasný obraz jsi zvolila..se vším co jsi použila za kousky:-)Já bych moc,moc potřebovala ten prstýnek se safíry a diamanty.-)moc by mi šel k očím:-))A ten chlupatý přívěsek mám u klíčů k autu:-)akorát to neuhodneš jakou barvu:-)Lancome paleta taky mám moc ráda hlavně leta jejich řasenku používám!Guci lodičky bych brala i v této barvičce,protože k černé modrá je úžasná!No a lak taky beru!..Tak vlastně vše:-))Je to opět dokonalé Kay:-)Bundička moje srdcovka:-))JSI.... Ú Ž A S N Á....!!!

28. březen 2016, 17:29

Hanny

Ahojky Kay:-))zlato moje kde jsi se mi toulala:-))Já vím že práce je práce:-)něco o tom vím:-)Jsem ráda že jsi si našla chvilku,která je určitě hodně drahá..ale víš co se říká spěchej pomalu!!!:-)Děkuji nejdříve za nádherný komentář,kterým mě vždy dostaneš!A jak vůbec můžeš váhat že kdybych přijela do Brna a nešla si Tě!Pravda bylo by to trochu složitější..ale já si umím poradit!!!Počítač máme stále zapnutý a u sebe:-))Víš ,to že to tady skončilo jak to skončilo mě mrzí..ale jsme dospělí lidé..a jak říkám nejsme v práci..takže každé je to věc:-))Já na nikoho nezanevřela..jedu dál a dál pojedu dokud budu moci:-))Pokud se úplně nezblázním do mého plánu který se rýsuje!!!Budu svojí paní:-)a o to jde!!!A budu moci všem vyhovět:-)

28. březen 2016, 17:22

V podobném stylu