Přidat do kolekce
Vložit na blog

Modré variace

Vytvořeno 4. listopad 2015, 03:16

milé dámy,
v tomto outfitu jsem se pokusila skloubit kousky, které se dají vzít přes den do práce a večer rovnou na párty. nosným prvkem obou verzí jsou luxusní minišaty značky Balmain vykládané kamínky, které lze v práci vzít jako top a doplnit například kalhotami a klasickými černými lodičkami ukrytými v setu, a večer můžete zazářit pouze v minišatech a vysokých kozačkách :) všimněte si prosím i maličké kabelky. vymysleli ji v módním domě Fendi a říkají jí Mikro Peekaboo. na délku totiž měří jen 15 cm a má dlouhý popruh, takže je na párty jako dělaná ;) na závěr ještě zmíním kabát překrásného střihu s mohutným kožešinovým límcem od Dolce & Gabbana. trojici prstenů v barvách šatů pak dotváří brož ve tvaru rybky, která by měla oživit kabát.

Set je zařazen v kolekcích: Fantastické sety, Chic v modré

6 komentářů

oggova91

Skvělé!

4. listopad 2015, 21:35

Agnes

To je skvělý nápad Kay, Ty jsi taková bezedná studna nápadů, viď? Mikro kabelka je super a rybí brož samozřejmě taky :-)))) Našla si skvostné kousky, moc se mi to líbí i Tvé perfektní komentáře :-))

4. listopad 2015, 12:30

Laura

Kaypearl: Bože kozačky jsou dokonalé, ty bych si přála :-). A k nim rozhodně i klobouček jen v černé..... Tvůj set se mi velice líbí je tady krásná barevnost, pěkně sis vyhrála s detaily, rybička a šperky jsou bomba :-).

4. listopad 2015, 10:17

C

c

Opravdu nádherné Kaypearl moc :* Ty kozačky, ty jsou božííí :))))))

4. listopad 2015, 10:15

annajakubikova

Kay,tento outfit je vskutku luxusní a ty šaty aach NÁDHERA.

4. listopad 2015, 08:47

Blanka

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ...................... KAY !!! Ty jsi úúúúúúžasná !!!!!! Fantastický set a ten kabát !!!!! Ty barvy !!!! Skvělý komentář, to je tvůj styl - OHROMIT.....

4. listopad 2015, 07:39

V podobném stylu