Přidat do kolekce
Vložit na blog

Krajkové květy

Vytvořeno 11. březen 2016, 01:15

milé dámy,
květy nemusí mít pouze podobu potisku, ale také nadčasové a vždy elegantní krajky. stěžejní kousek tohoto setu od Teda Bakera mě zaujal především proto, že se nejedná o šaty, jak by se mohlo zdát, ale o sukni a top, navíc v opravdu velice ženském a krásném provedení. a aby té krajky nebylo málo, přidala jsem ještě úžasné kotníčkové botky Dolce & Gabbana. brož patří na klopu kabátku. a jelikož mám ve zvyku ladit své sety opravdu pečlivě, musím se přiznat k jednomu faux pas - kabelka má přesně ten odstín, který jsem potřebovala ke sladění kompletu, jenže bohužel je zdobená zlatými kovodíly a mně by se hodily a také víc k tomuto outfitu líbily stříbrné. takže si prosím představte, že jsou vyvedené ve stříbrném kovu a že ladí s černostříbrnými šperky, kterými jsem vše doplnila. snad mi to protentokrát odpustíte ;)

5 komentářů

Kaypearl

Blani, děkuji ti moc moc moc! jsi zlatá, vždycky mě moc potěšíš! ♥♥♥

14. březen 2016, 03:48

Kaypearl

Hanny, opět moc děkuji!!! top lze koupit samostatně, takže vůbec nepochybuji, že by měl v tvém šatníku místo a že bys ho opravdu využila. rozzářil by každý tvůj černý elegantní outfit, tím jsem si jistá! :)

14. březen 2016, 03:48

Blanka

Ahojky KAY , LUXUSNÍ, FAMÓZNÍ..... souhlasím s Hanny tvá umělecká dílka jsou ÚŽASNÁ !!!

11. březen 2016, 19:28

Hanny

Moje milá Perličko:-)Kay..je to OPĚT..NÁDHERNÝ OBRAZ:-)DOKONALE SLADĚNÉ BARVY:-)Celý obraz působí tajemně,romanticky,sexy...n á d h e r n ě..:-)kotníčkové D&G...JSOU TAK NÁDHERNÉ!!!Ty mě nedají spát!Sukně a top..kouzelné..protože jde nosit dohromady,odděleně..což je úžasné,já milovnice kalhot bych top okamžitě vzala do mého černého kostýmu:-)k tomu botičky:-))ach jó:-)Kay..k r á s n é!!!Inspirace úžasná:-)k sukni temně bordo sako:-)...Kay..co napsat:-)moc,moc,moc se mi vše líbí!!!..Hodnocení 100 bodů!!!

11. březen 2016, 09:10

Hanny

.................ORIGINÁL....................

11. březen 2016, 09:02

V podobném stylu