Přidat do kolekce
Vložit na blog

Vánoce se blíží

Vytvořeno 1. prosinec 2015, 10:14

5 komentářů

jaja11

Aho milá Blaničko. Opět kouzelný setík. Jde vidět, že máš ráda červené kabátky a tato pelerína je toho důkazem. je opravdu krásná. Kozačky, tak ty teda jsou ! Krásné kousky jsi vybrala, tgak jak ty to umíš. Přeji ti krásný večer. Na Popelky jsem se dívala. koukni do babince:-))

1. prosinec 2015, 21:20

Blanka

DĚKUJI !!!! HOLKY, TO SE TAK KRÁSNĚ ČTE....

1. prosinec 2015, 21:01

Miriam

Ahoj Blani, konečne som si našla chvíľku času a pozerám na tvoje nádherné výtvory...všetky sety sú úžasné., veĺmi,veľmi pekné a máš výborné nápady. Si moc šikovná a rada pozerám na tvoju prácu. Vieš to tak pekne naaranžovať. Len tak ďalej. Prajem ti pekný večer a málo stresu pred sviatkami. Pa

1. prosinec 2015, 20:12

Hanny

Ano,úžasný set Blani:-)))já zase vzdychám po polokozačkách:-((((Swarovski hodinky jsou nádherné.-))ale s touto firmou je to trochu horší:-((tolik krásných věcí jsem měla zůstal mě jenom velký prsten se zirkony..vše jsem musela vždy reklamovat,je pravda že bez řečí mě vyhověly,ale už jsem to tam vzdala..jenom prsten z kterého mě vypadaly už 4 zirkony...ale už tam nejdu nechám si ho opravit někde v klenotnictví..kdyby stál málo neřeším..ale za ty peníze!!!Ach jo ,co se mě vždy líbí.tak buď stratím,někdo mě to ukradne,na obchodě obzvláště:-(((bohužel..!!no to jenom mezi řečí:-)))

1. prosinec 2015, 11:29

C

c

Úžasný set a krásné kousky Blani!! Chanel N°5 správná volba ♥

1. prosinec 2015, 11:03

V podobném stylu