Přidat do kolekce
Vložit na blog

tenisky

Vytvořeno 7. březen 2016, 22:40

Tento set je zařazen v kolekci Přivítejte jaro v nových teniskách!

9 komentářů

Hanny

..........Ú Ž A S N Ý set opět Jáji:-))moc,moc se mi líbí:-)Triko nemá chybu:-)

9. březen 2016, 16:30

BigBrands.cz

Jééé. To musím mít. Krásná kombinace casual stylu.

9. březen 2016, 16:10

jaja11

Milá Kay. Děkuji ti moc za krásný a povzbudivý komentář. Moc jsi mě potěšila. To nano-stříbro mi dával taky, nepomohlo. Léčivé gely vyzkouším. Zní to zajímavě. Děkuji za radu. Jsi moc hodná Kay. Holky zítra jedu zase na kontrolu. Tak vám dám vědět:-))

8. březen 2016, 19:10

jaja11

Blaničko, máš pravdu. Já myslím, že doktor už to nezvládá. Za 2 týdny jdu k jinému. Chci vědět jeho názor. Pak samozřejmě dám vědět. Tak mi drž palečky. Já už nechci jít znouvu pod kudlu. !!!!!!

8. březen 2016, 18:59

Kaypearl

milá Jaji, vytvořila jsi moc roztomilý a pohodový setík se Snoopíkem, beru to jako znamení, že tvoje nálada není na bodu mrazu, přestože jsem se u Blanky dočetla o těch neradostných vyhlídkách. souhlasím s Blankou, že lékaři tvůj případ nezvládli a každý další zásah do těla tvůj organismus ještě víc zatěžuje. píšeš, že máš těžký zánět, proto mě napadlo, jestli bys nechtěla vyzkoušel zcela neinvazivní léčbu, a to pomocí prostředků obsahujících nanostříbro, které je antibakteriální a tudíž brání rozvoji zánětlivého procesu. zkus si přečíst tyto informace: www.rehabilitace.info/zdravotni/lecive-ucinky-stribra/ ty prostředky nejsou nijak drahé, pořídit si je lze např. zde: www.nanostribro.cz/nano-kosmetika/ myslím, že by pro tebe byl vhodný sprchový gel nebo krém. za zkoušku nic nedáš a třeba ti nakonec tato forma léčby pomůže, aniž bys musela absolvovat další nepříjemný zákrok.

8. březen 2016, 12:48

Blanka

Milá statečná Jájo, měla bys své trápení konzultovat s jinými lékaři ! Ty máš za sebou tolik trápení a já si myslím, že to tvůj pan doktor asi nezvládl. Vím, mě se to píše, ale posouzení tvé situace jiným odborníkem by bylo jen dobře. Myslím na tebe a moc i přeji, aby vše zlé už bylo za tebou !

8. březen 2016, 12:31

jaja11

Moničko a Blaničko, moc vám děkuji za tak krásné komentáře :-)) To potěší !

8. březen 2016, 11:55

Blanka

Milá Jájo, to je nejen krásný outfit, ale i veselý ! Hezký den, ti přeji, holka naše statečná !!!

8. březen 2016, 11:42

MONNIP

Krásný set Jájíčku moc se mi líbí nemá chybičku . Moc na tebe myslím ❤

8. březen 2016, 10:50

V podobném stylu