Přidat do kolekce
Vložit na blog

Sukně,šály,šátky,plédy....

Vytvořeno 21. leden 2016, 09:44

Vše, co v šatníku každé ženy by nemělo chybět....

4 komentáře

Miriam

Máš pravdu Hanny radšej kvalita ako kvantita. Ja to tak striedam, niekedy natrafím na peknú a lacnú vec a už sa mi stalo aj to,, že tá drahá značka sa mi začala párať alebo sa niečo pokazilo. Myslím si,že dnes sa už nekladie dôraz na kvalitu aká bola kedysi, ale ty vieš o tom asi viac,že?

22. leden 2016, 11:47

Hanny

Miriam:-)děkuji ti moc,moc:-)Ano,tato značka jako i jiné,známé jsou drahé!Ale já se řídím heslem "Že nejsem tak bohatá abych kupovala laciné věci!!!...To vždy říkal můj táta!!!Radši jednu drahou ale pořádnou než dest jiných laciných a když to spočítáš tak tě to vyjde ještě víc!!!A měl pravdu moc mi chybí a moc na něj vzpomínám!!!Ale stejně vždy se zeptám jestli je to dobře:-)))Miriam je to super na jaře přes bundičku po ránu..potom bundička dolu a přes trika,nebo halenku nebo svetřík..a jseš zase jiná:-)..Děkuji ještě jednou moc,moc:-))a odpoledne napíši:-)Měj krásný den:-)

22. leden 2016, 11:25

Miriam

Hanny Burberry má krásne veci ale aj pekne drahé...k tvojmu čiernemu oblečeniu sa podľa mňa perfektne hodí...mne sa tento štýl veľmi páči a viem si ho na tebe predstaviť. NÁDHERNÝ SET.

22. leden 2016, 08:26

Hanny

Tady je pléd..Burberry:-)který je moje jediná zvláštnost v mém černém šatníku:-))Asi se nelíbí:-))ale já ho miluju přes černou..na jaře:-)))

21. leden 2016, 16:58

V podobném stylu