Přidat do kolekce
Vložit na blog

Stylově s batohem

Vytvořeno 9. srpen 2016, 09:48

Set je zařazen v kolekcích: Stylově s batohem, Stylově s batohem

14 komentářů

Hanny

Jééé děkuji ti moc,moc zlatíčko .-))

10. srpen 2016, 19:32

Veveruska82

óóó.....nádhera.....

10. srpen 2016, 19:19

Hanny

Jojo..ale Monny.-)radši už to nedělej:-))protože pototm vše rychla končí a myslím že mě bude trvat dlouho než se zase proberu a na podnikání budu mít sílu:-)ale já se nevzdávám vždyť mě znáš:-))jsme v tohle stejné:-))i moje kamarádka dvacet let podnikala a te´d když přišla od dr.rána je vše jinak změníš každou minutu svého života moc ji budu pomáhat jak jinak než psychicky:-)takový dříč jako mi den by musel mít 100 hodin aby nám to stačilo viď?Ale v životě jsou jiné věci...ale to bohužel víme až když k něčemu dojde ..no jo takový je život:-))

10. srpen 2016, 12:16

MONNIP

jo Hanny v tomhle tě vidím, jsem stejná já a marodit a když musím tak je to vždy za minutu dvanáct - jako u tebe když je nejhůře :))

10. srpen 2016, 09:47

Hanny

Děkuji ti moc,moc Monny:-))ano není nám dvacet.-))ale znáš to:-)trochu mi pookřeje a já neumím zpomalit:-))Ale potom když už je nejhůře to jsem hodná:-))...*TAKY TĚ MÁM MOC RÁDA*... ANI U JINÝCH SETŮ NEMŮŽU ODPOVÍDAT:-)TAK HOLKY MOJE...máte určitě ty samé problémy tak snad se vyřeší..takže aspoň dávám srdíčka.....

9. srpen 2016, 20:27

MONNIP

Hanny děkuji za odpověď , mám to úplně stejné jako ty :(((( Někde to jde a jinde ne a stále to trvá!!! Doufám že to není na stálo :( Holka moje zlatá , to jsem ráda že máš úlevu a věřím že se dnes alespoň vyspíš moc ti to přeji ;) Já nejdřív myslela že je chyba na mé straně ale ono Ne ... protože u mnohých setu problém není ... pak jsem se dočetla že máš úplně stejný problém tak snad to bude dobrý ;)))) Jinak stejně se ještě šetři ano ? Znáš to ...kéž by nám bylo dvacet ... Mám tě moc ráda :*

9. srpen 2016, 20:08

Hanny

Monny..je to pokud mám obrázky tady z Glami pokud je mám od sebe tak mi to nedělá a nebo já už fakt nevím...Dneska jsem musela znovu za kamarádkou do lékárny nakoupila jsem vše co je z brusinek.-)))a můžu teď večer říci že je mi o hodně lépe v noci jsem zase nespala..ale zánět není na týden já s tím dřííííve ležela i 6 neděl v nemocnici:-))Ale dobrý.:-)))..Jsem moc ráda Monny že nové kolegyně móda zajímá a pokud budu moci velice ráda pomůžu,doporučím..protože móda je můj život a chci aby i ten kdo to myslí jenom trochu vážně..i jako relaxaci měl z toho moc dobrý pocit:-))zlato dej mi vědět jak jestli je to u tebe stálé jako u mě:-((((

9. srpen 2016, 19:49

MONNIP

Opět luxusní set , Hanny u mě jsem ti psala o problému co mám ohledně psaní pod sety ... z ničeho nic je někde chyba , občas to jde jako zrovna teď ale většinou ne :((( Nevíš co s tím ? Zprávu máš u setu který jsem pro tebe dělala ;) Doufám že už máš konečně klidný dny a děkuji za odpověď ... jinak jsi prima že novým holkám krásně radíš máš u mě palec nahoru a jsi naše ❤

9. srpen 2016, 16:29

Hanny

Jojo pokud něco tak napiš ano?

9. srpen 2016, 14:25

Monybb

Jůůů děkuji. Zatím nevyhledávám hledám jen tak co mi padne do oka. Tohle určitě vyzkouším, děkuji za skvělý tip :-). Jdu na to hned mrknout.

9. srpen 2016, 13:00

Hanny

MONYBB:-)tak pro začátek.-)když do okénka u Glami zadáš značku třeba Venca,kterou mám moc ráda je tam spousta nádherných obrazku manekýn oblečených a podle výzvy k nim udělej set podle sebe..najdeš se ve svém stylu:-)potom půjdeš dál:-))ty obrázky si zadáš dáš do setu..a už potom můžeš tvořit:-))).....dáš jim srdíčko a budeš je mít uložené pro jiný třeba set s jiným tématem...zatím zkus toto..ano:-))měj se moc fajn....-)

9. srpen 2016, 12:38

Monybb

A Hanny ještě takovou hloupou otázku zřejmě. Dívala jsem se na tvé sety a zaujaly mě skvělé fotky nebo i obrázky, které tady nikde nevidím.... Jak jsi k nim přišla??? Děkuji za případnou odpověď.

9. srpen 2016, 10:26

Monybb

Ahoj Hanny. Já se tady pořád rozkoukávám. :-) Ale líbí se mi tady přijdou mi skvělé už ty sety na hlavní straně pěkně složené dle aktuálních barev nebo podle nějakého tématu. To je super, jen mít více peněžních prostředků abych si mohla i něco pořídit :-). Moc děkuji za takto milé přivítání budu se podle času snažit najít si svůj styl. :-). Hanny děkuji ti za pochvalu a přeji taky krásný den plný slunce :-)

9. srpen 2016, 10:24

Hanny

Ahojky MONYBB:-))děkuji ti za krásný komentář:-))zlobí mě počítač nejde mi u některách setů vůbec odpovědět..holky moje tady to zděluji...už u toho rostu tady!!§Ale nemůžu se toho zbavit stále tam skáčou jiné obrázky ..no já si poradím:-)MONYBB..ano jsi tady krátce a za to jsme rádi že nás je zase více:-)jak píšeš je to relax ano je to super relax:-)a na dobu co jsem v módním světě poznám koho móda zajímá a kdo jí prodal nebo propadne:-)a to jsi ty!Máš cit pro módu..a tam je ten začátek :-a tak se budu těšit na další..tady poznáš spoustu různých stylů..s kterých vzejdou sety:-)najdi si svůj styl a tam budeš stále lepší a lepší mi se budeme mít čím kochat:-)Tak hezký den a já ti fandím:-)každý jsme začínal:-))

9. srpen 2016, 10:08

V podobném stylu