Přidat do kolekce
Vložit na blog

Smyslná krajka

Vytvořeno 26. červen 2016, 01:56

3 komentáře

Kaypearl

Hanny, ty jsi úžasná!!! děkuji ti moc, zlato moje! tvůj komentář je absolutně výstižný, všimla sis úplně všeho, v tom jsi skutečně výjimečná! jsem moc a moc ráda, že rozumíš tomu, co chci vyjádřit, že chápeš mé myšlenkové pochody, proč dávám do setu k hlavnímu modelu to či ono... musím zopakovat, že se nesmírně těším, až povedeme tyto rozhovory osobně. myslím, že budeme mluvit dlouhé hodiny a pořád to všechno nedoprobereme ;) přeji ti krásný vstup do nového týdne, drahá a moc moc děkuji ještě jednou, jsem ráda, že jsi! ♥ :* :* :* a na narozeninové překvapení se moooooc těším a jsem zvědavá! ;) něco mi říká, že už se brzo dočkám :)

27. červen 2016, 02:13

Hanny

ten dokonalý jednoduchý ale je prostě nádherný!!!zlato blíží se ti narozeniny a já už teď vím čím tě překvapím:-))..Přeji ti nádherný den i když jsem ráda za ochlazení a tady prší..vůbec mi to na náladě neubere..mě vlastně nikdy i v děšti si dokáži udělat krásný den:-))..a to přeji i tobě*** perličko***:-)

26. červen 2016, 09:08

Hanny

wow..nádhernéé,Katy..obraz je dokonalý..a že jsme propojené je pravda..já vím co obrazem je a ty opačně..přesně mi bereš myšlenku už třeba že botičky jsem dala tak aby ladily s Chanel hodinkama kde na botičce je aspoň zlaté lemování a na hodinkách též je zlato:-)to jsou detaily které vidíme stejně:-)a to mě moc,moc těší:-)tento set je dokonalý...k rámu ..víme co k červené patří i když je to buď se zlatem nebo stříbrem:-))co patří ke krajce:-)ano,máš ráda zlato ale přesně jako já bych ke krajce a k těmto nádherným a střihem dokonalým šatům zvolila stříbro nebo bílé zlato,doplňky doplňuji tím to co má krajka vyjádřit v módě..pokud nejde o těžkou róbu:-)!!!Dior kabelka je dokonalá opět podtrhuje to co má celý outfit vyjádřit!!!botičky jsou úžasný doplněk:-)tak i doplňky.-)a co se týče kosmetiky opět je to tak jak má být je dokonalá..lak na nehty úžasný a to mluvím za sebe..a mám i býči krev(od Diora)tónovací barva na rty je super!!!no a já samozřejmě jsem si vybrala prstýnek ten nejdražší

26. červen 2016, 09:04

V podobném stylu