Přidat do kolekce
Vložit na blog

Smaragdová s kostkou

Vytvořeno 2. září 2015, 02:45

Tento set je zařazen v kolekci Pončo není pro indiány

35 komentářů

Kacena

Nádherné- pončo, boty, šaty..

12. září 2015, 13:01

MONNIP

Nádherná kombinace ;)

10. září 2015, 01:59

Blanka

KAY, děkuji ti nejen za POPELKY. Já jsem z těch výsledků docela rozpačitá, uvidíme co se bude dít příští týden ! Profesionalita slovenských stylistů v nákupních maniačkách se nedá s tím našim " podivínem" srovnat !!! Jsou pohodoví a hlavně upravení. Ještě jednou DÍKY ! Přeji ti hezkou sobotu a klid na práci !

5. září 2015, 12:34

oggova91

Nádherné!!!

4. září 2015, 18:48

Kaypearl

ahoj Blani! tak v popelkách pro tento týden vyhrála ta silnější slečna ze včerejška. druhá byla ta neoblečená (stylistovi se líbila nejvíc, prý proto, že ho nejvíc šokovala, o což prý taky šlo. no já nevím...), třetí byla ta nejmladší a čtvrtá ta ze samoty v lese. celý tento týden u mě probíhalo zklamání, takže ty výsledky beru taky tak nějak s rezervou. podle mě se to nijak zvlášť nepovedlo nikomu. snad nás příští týden soutěžící potěší víc :) měj se krásně, zlato! :*

4. září 2015, 17:50

Kaypearl

Blani, strašně moc ti děkuji za podporu, jsi opravdu poklad! pěkný večer! :* :* :*

3. září 2015, 18:24

Blanka

KAY, posílám ti hodně energie, aby se ti práce dařila !!! Vše zvládneš, soustředˇ se jen na daný úkol ! Ahojky

3. září 2015, 18:22

Kaypearl

ahoj Blani! jak mi dnešní slečna není sympatická, nemám pocit, že by to nějak hrozně pokazila, líbila se mi ta vlastní invence s lakem. ale opět to byla strašná nuda s tou černou a kabát katastrofa. tento týden mě nenadchl nikdo. ale máš pravdu, ta nejmladší z toho vyšla asi nejlépe. uvidíme, co přinese zítřek, určitě ti to napíšu. zase sem k zelené :) stylista mi přijde fajn, dnes se mi líbily jeho nápady s těmi zlatými šaty i botkami a originální kabelkou k tomu. tak nějak bych si to taky představovala. škoda, že to žádná ze soutěžících neměla odvahu takto pojmout. tak já jdu zase pracovat, ještě dnes a zítra to bude náročné, pak už se to snad zklidní a přijdu sem za vámi na delší dobu. zatím pa pa, zlato! :*

3. září 2015, 18:17

Blanka

Ahoj KAY, začínám si zvykat na pana stylistu. Asi byl zpočátku před kamerou nervózní, ale tedˇ je znát i velký posun i v komentářích. Souhlasím s ním, že to dnes slečna nezvládla . Dívka ze samoty v pruhovaných šatech s hnědým opaskem asi doma nemá zrcadlo ! KAY, zítra mi prosím napiš, která slečna vyhrála. Věřím, že ta nejmladší, protože má vkus a vždycky jí to sluší.

3. září 2015, 17:28

Blanka

OK

2. září 2015, 19:31

Kaypearl

Blani, je to tak. ty zlatočerné šaty, které dnes stylista ukazoval, že měla soutěžící zvolit, by byly super, moc se mi líbily. tak uvidíme, co bude zítra. těším se, až to zase probereme ;) hezký večer i tobě! :*

2. září 2015, 18:32

Blanka

KAY, souhlasím, černá jim opravdu nesvědčí ! A mají tolik možností se včas inspirovat v daném tématu a potom obchodě najít podobný kousek outfitu. Ta první je v nevýhodě, ale taky by to mohla zvládnout . Hezký večer !

2. září 2015, 18:08

Kaypearl

Blani, máš naprostou pravdu! kritizují, ale pak dělají přesně to, co samy hodnotily negativně. nechápu to. a už vůbec nechápu, proč jdou všechny do té černé. opakuju se, vím, ale co je na černé hvězdného? jako doladění ok, ale celý černý outfit mi na toto téma opravdu vůbec nedává smysl... nejmladší je ta ze včerejška (17). a má kupodivu nejrozumnější názory. ta v tom klobouku je velmi konzervativní, na to, že jí je 18, má velmi usedlý styl - ano, stará-mladá. vše je tedy jen můj názor, můj pohled, který samozřejmě nikomu nevnucuju ;)

2. září 2015, 17:44

Blanka

KAY, SOUHLASÍM !!! Já jsem na ně docela naštvaná - dělají chytré a když přijde řada na jejich nákup, dopadne to špatně. Ta slečna v tom klobouku je z nich asi nejmladší, ale mluví a obléká se jak stará- mladá !

2. září 2015, 17:29

Kaypearl

Blani! dnešní outfit v popelkách považuju za VRCHOL NEVKUSU!!! šílené! ŠÍLENÉ!

2. září 2015, 17:03

Kaypearl

Veverusko, moc a moc děkuji!!! jsi skvělá, moc jsi mě potěšila! :) krásný den i tobě! :*

2. září 2015, 13:32

Kaypearl

Blani, máš pravdu! ale na to, aby měly už vytříbenější vkus, by asi musely být trochu starší. já jsem v jejich věku rozhodně nechodila jako ze žurnálu. ne, že bych tak chodila teď, ale v porovnání s mými "telecími léty" je to určitě lepší. aspoň tedy doufám ;) takže spíš čekám, jestli mě ty slečny nějak příjemně překvapí. na tu dnešní jsem zvědavá. ta by snad mohla vymyslet něco zajímavého. takže pak sraz tady! ;)

2. září 2015, 13:31

Veveruska82

Nádherná kombinace, Kay. Opět se mi moc líbí botičky...a kabelka, šperky...vlastně vše:-) krásný den přeji.

2. září 2015, 13:26

Blanka

POPELKY - Já mám prostě pocit, že v pořadu soutěží dámy, které většinou samy potřebují poradit (nemyslím to zle) . Zajímaly by mně dámy , které jsou v obraze a dokázaly by inspirovat své okolí - to jsou dámy z GLAMI !!! KAY, po tv pořadu se tady sejdeme se svými komentáři .

2. září 2015, 13:03

Kaypearl

já vím, zlato! nechala jsem si tě na konec, protože moje odpověď pro tebe je nejobšírnější!!! ;)

2. září 2015, 12:58

Blanka

KAY - komentář k dnešnímu skvostu máš na téhle stránce úúúplně dole !

2. září 2015, 12:57

Kaypearl

Nicolko, děkuji ti moc za překrásný komentář, velice jsi mě potěšila!!! :) :*

2. září 2015, 12:57

Kaypearl

Blani moje drahá, ani nevíš, jak jsi mě nadchla! MOC A MOC TI DĚKUJI!!! :* :* :* jestli do tohoto outfitu opravdu půjdeš, tak se nám budeš muset vyfotit!!! moc bych to chtěla vidět!!! ta smaragdová ti bude k barvě vlasů mimořádně slušet, bude to fantastický kontrast! jsi úžasná!!! jsem šťastná, že tu jsi, umíš dodávat motivaci k dalšímu tvoření. děkuji! na popelky stíhám koukat, zvykla jsem si u nich "obědvat", takže jsem v obraze! ;) tento týden tedy u mě nepanuje žádné nadšení. tá krásná holčinka ze včerejška se zbytečně držela moc při zdi, měla jít do těch stříbrných doplňků - botky, kabelka. nechápu, proč všichni volí černou. vždyť to postrádá jakoukoli fantazii! to téma svádí k vytváření odvážných kreací, ale v mých očích soutěžící zatím nic zvláštního nepředvedly. jak to vidíš ty?

2. září 2015, 12:56

nicola.breatlivova

Děláš přenádherné sety a zato ti dávám velikou 1***!!! :)

2. září 2015, 12:50

Kaypearl

Clari, děkuji ti moc!!! já bych taky chtěla sponzora, ani nevíš jak!!! :))) existuje tolik nádherných věcí, že by člověk nakupoval, až by mu z toho šla hlava kolem!!! no nic, musíme doufat, že se nám někdy poštěstí ukořistit aspoň něco ;) děkuji ti moc, zlatíčko! :* :* :*

2. září 2015, 12:49

Kaypearl

Anni, moc a moc ti děkuji, tvůj komentář mě vždy pohladí :* :* :*

2. září 2015, 12:46

Kaypearl

Agnes, děkuji ti mnohokrát, moje milá! na tvoje hodnocení jsem vždycky moc zvědavá a těším se, protože jdou od srdce a píšeš, co ti při pohledu na ty sety opravdu letí hlavou, žádné fráze. jsi prostě báječná komentátorka! ;) smaragdovou taky můžu, tento odstín je prostě parádní! ten podpatek je brutální, chodit v těch botkách asi moc dobře nepůjde, což? ;) ale myslím, že obuté vypadají úžasně a skvostně prodlužují nožku. k úzkým šatům je úplně vidím! ;) děkuji ti nastokrát, poklade!!! :* :* :*

2. září 2015, 12:46

Kaypearl

makypo, děkuji mnohokrát! :*

2. září 2015, 12:40

J

janaxseda

Tahle kombinace vypadá perfektně.

2. září 2015, 12:09

C

c

Opět žasnu nad tou krásou Kaypearl. Ta kabelka mě říká, ať si ji koupím... Haló, sponzore, kde tě máme? :)))) Je to opravdu moc pěkné! ♥

2. září 2015, 11:35

Blanka

KAY, MÁŠ U MNĚ VZKAZ ( v setu s mojí vlastní šedou vestou a vínovými doplňky. Kdo se kouká na Popelky, každý den od 16.15 na Barrandově - co na to říkáte ?

2. září 2015, 11:00

annajakubikova

Ahoj Kay,smargdová a černá jdou krásně k sobě. Jsi 1.

2. září 2015, 08:33

Agnes

Opět dokonalé Kay, zelenou - smaragdovou já můžu :-))) A ve Tvém provedení vypadá krásně :-)) Já už nečekám, že by se Ti něco nepovedlo :-D Botičky mají "krásný" podpatek a klobouček nesmí chybět :-)) No prostě dokonalé :-)))

2. září 2015, 08:11

makypa

Perfektní, pohodlné, nádherná barva, moc se mi to líbí!

2. září 2015, 07:58

Blanka

Dobré ráno KAY , tyhle šatičky v překrásné zelené jdu okamžitě shánět ! Barvy ve tvém famózním outfitu mě tak zasáhly ,že si hned set v téhle úúúúžasné barevné kombinaci vytvořím v reálu. Ta kabelka je DOKONALÁ , kozačky a ty nápadité rukavice !!!!! Jééé a šperky , nádherné hodinky..... Vše, včetně dámy s překrásným kloboučkem je ORIGINÁLNÍ a tak moc hezké !!!!

2. září 2015, 07:37

V podobném stylu