Přidat do kolekce
Vložit na blog

Saint Laurent...

Vytvořeno 17. červenec 2015, 23:16

14 komentářů

Hanny

DĚKUJI MONNIP...DĚKUJI..ANO TY VÍŠ O ČEM MLUVÍM..!!!....I MNOZÍ TADY VĚDÍ O CO JDE..!Proto ty drahé značky ale vždy mezi ně zařazuji tak dostupné..ale celek vypadá draze..!!JE TO PSYCHO...ano..:))))..děkuji Ti zlato..moc,moc..:)))))))))))

19. červenec 2015, 12:14

Hanny

DĚKUJI MONNIP...DĚKUJI..ANO TY VÍŠ O ČEM MLUVÍM..!!!....I MNOZÍ TADY VĚDÍ O CO JDE..!Proto ty drahé značky ale vždy mezi ně zařazuji tak dostupné..ale celek vypadá draze..!!JE TO PSYCHO...ano..:))))..děkuji Ti zlato..moc,moc..:)))))))))))

19. červenec 2015, 12:14

MONNIP

JE TO PSYCHO ... jak píšeš Hanny nedá se jinak než s tebou souhlasit. Dámské elegantní a stylové oblečení jde pořídit i ve značkách mnohem šetrněji než v Pařížské :D Jinak upe vím co tím vším jsi nám chtěla zdělit ... a jsem ráda že jsme mnozí zde za jedno Ty víš o čem píšeš tvá celoživotní zkušenost to jen dokazuje :*

19. červenec 2015, 00:14

Hanny

Anny děkuji..moc,moc..:)))

18. červenec 2015, 18:39

annajakubikova

Hanny super jako vždy,

18. červenec 2015, 17:37

Hanny

DĚKUJI ..:)))

18. červenec 2015, 14:15

Simona Haluška Halová

Krásně sladěný výběr!

18. červenec 2015, 14:01

jaja11

Ahoj Hanny ! Moc, moc tě zdravím . Samozřejmně budu halenečku nosit ař po zmenšení prsou, bude pak na mně čekat ve skříni a budu se těšit až si ji pak obleču. To co jsi napsala, je velká pravda a zkušeností musíš mít až, až. Jak píše Clarka, pro normálního smrtelníka pařížská je velké tabu !! Jinak ti děkuji .

18. červenec 2015, 11:34

Hanny

Ano, Clary..rusky mluvící..ta neví za co tady peníze utratit..!!!To mně bere vždy opravdu amok..i když chodila tato klientela ke mně..tak jsem to pro ně měla laciné..kabát za 18 TIS...ona by to nemohla říci před sousedkou..protože ta má Diora za 100..to se ti chtělo zvracet..ale náš zákazník náš pán..!!!A to kabát byl šitý v Itálii(mají nejkrásnější modu..umí disamem pracovat.úžasné od kabelek,bot,oblečení prostě super..!!A to jsem mněla jenom vždy dva takto drahé aby se holky nepotkávaly někde..:((((..jo,jiná klientela byla úžasná..té by to nevadilo,ale mně se to nelíbí to můžou jítnakupovat do řetězců obchodních..:)))no,holky není to lehké.. CLARY ANO JÁ JSME SPISOVATELKA TAKY..co ti jde do hlavy to musí na papír..:)))))aspoň máte holky co číst...a né..jenom..(úžasné,hezké,..haha..:))))tak se aspoň usmějete...

18. červenec 2015, 11:31

C

c

Hanny, ty naše spisovatelko, je to senzace! Ve všem máš velkou pravdu, tak to prostě je a bude... V pařížské jsem byla, ale jen před obchodem a ty ceny jsou opravdu šílený! Je to spíše pro zahraniční klientelu :-)

18. červenec 2015, 11:15

Hanny

Ahoj Jáji...ta halenka je úžasná..:))) vidíš ,to je to o čem píši dole..že halenka stojí 500kč..ale já ti jí namontuju s luxusem a je s toho tento outfit..A NIKDO TI NEUVĚŘÍ ŽE STÁLE TAKHLE MÁLO..!!!Ale musíš to umět ukázat..TA HALENKA TI BUDE SLUŠET AŽ PO ZMENŠENÍ PRSOU..TO BUDEŠ KOČKA..:)))..JE UPNUTÁ KE KRKU,JSOU TAM MAŠLIČKY...A NA VELKÝCH PRSOU..NEVÍM NEVÍM..ANO TY KALHOTY SE ZVÝŠENÝM PASEM ODVEDOU POZORNOST..ALE POČKALA BYCH..JÁTI TO ŘEKNU JAK TO JE A KDYBYS PŘIŠLA KE MNĚ DO OBCHODU TAK BYCH TI JÍ NEPRODALA!Víš proč?Protože spousta lidí ti řekne že ti to sluší..za rohem to je děs,kdo jí to prodal a řekl že jí to sluší...VÍŠ,PRODEJ JE PSYCHO..JINAK TO NEJDE..!!!jéé zase knihu jsme napsala ale to jsem já...ale jinak děkuji moc,moc...

18. červenec 2015, 10:23

Hanny

Děkuji Monnip..:)))..Ale chci ukázat,že tohle je o značce,o penězích.JE FAK ŽE O KVALITĚ...protože tady hovoří značka..ALE,TO NENÍ PŘECI POTŘEBA,SPOUSTA NÁVRHÁŘU DOKÁŽE TAKOVÉTO MODELY VYTVOŘIT,NECHAT UŠÍT..ÚPLNĚ JINÁ CENA..ale jenom PROTO ŽE TO není značka,a ta preciznost...která teda kolikrát při modelech chybí..!!Mně to hrozně štve,že jenom projdeš Pařížskou..a když máš kalkulačku v hlavě,tak na konci sebou sekneš..myslím z těch cen..Ale tak zvané CELEBRITY(to slovo nesnáším)dají na značku ať to stojí co to stojí..ale má "PRADU"..disaim děsný že bych ani na količky k věšáku to nedala.!!!.To je ta celoživotní zkušenost...PŘIŠLA JSEM S TOLIKA DOSTYKU..Ano,mám ráda hezké věci...miluju kabelky,boty peněženky,diáře..atd..ALE URČITĚ VÍŠ CO CHCI TÍMTO VLASTNĚ ŘÍCI..!!!..jsme spisovatelka ale tolik věcí mně štve...!!!

18. červenec 2015, 10:15

jaja11

Naše Hanny má opravdu jedinečný vkus ! Hanny je to nádherný set a ty luxusní kousky v setu je dechberoucí ! Hezky jsi mně inspirovala, ale aspoň jsem si objednala tu halenečku, co myslíš bude mi slušet ?

18. červenec 2015, 00:09

MONNIP

Opravdu máš vystříbřený vkus Hanny moc líbí :*

17. červenec 2015, 23:34

V podobném stylu