Přidat do kolekce
Vložit na blog

Rudá v pudrovém objetí

Vytvořeno 16. září 2015, 01:19

moje milé dámy, tentokrát se mi podařilo objevit téměř všechny kousky zde na glami. výjimkou je jen kožešinová šála a luxusní kožené rukavičky zdobené kamínky značky Prada :)

Tento set je zařazen v kolekci Ikonický trenčkot

17 komentářů

Miriam

Krásny set.

16. říjen 2015, 07:34

Kaypearl

Jaji, ty jsi poklad!!! opět nádherné, detailní hodnocení na úrovni, která nemá obdoby! nesmírně si toho vážím a moc a moc ti DĚKUJI!!! :* :* :*

21. září 2015, 00:01

jaja11

Nádherný, perfektně propracovaný setík do posledního detailu ! To je jak pro nějakou celebritu. Nádherná kombinace barev, krásně ladí oku ! Nesmím opomenout ostatní kousky v setíku. Jsou překrásné a pečlivě vybrané. Nádherná práce, až se tají dech. Máš to Kay opět překrásné, prostě žiješ módou na plné pecky. Jsi šikulka :-)) Moc a moc se mi setík líbí !

19. září 2015, 15:28

Kaypearl

Dino, Oggi, opět vám moc děkuji za milé komentáíře, moc jste mě potěšily!!! :* :* :*

19. září 2015, 15:17

oggova91

Tak to je noblesní set, překrásné!

18. září 2015, 20:13

Dina80

No teda další skvělá práce, nádherné barevné spojení, takové pohlazení po duši, opravdu krásné!!!

17. září 2015, 11:51

Blanka

Ahoj KAY, říkala jsem že nás dámy ničím extra neohromí. Červené sáčku jim vadí proto, aby měly důvod snížit bodové ohodnocení ! Má pravdu, že nevyužívají žádné jiné barevné varianty. Hezký den ! Sejdeme se zase u tvého posledního setu.

17. září 2015, 08:08

Kaypearl

Agnes, Blani, k popelkám... slečně to moc slušelo, má krásnou postavu, mohla si tento outfit dovolit. ale že by mě bůhvíjak ohromil, to tedy bohužel ne. zajímalo by mě, proč všechny soutěžící tak striktně volí modrobílé pruhy a něco červeného k tomu (a ještě jim to obvykle vadí). proč nezvolí jinou barevnou kombinaci? proč místo červené nepoužijí třeba fuchsiovou nebo fialovou, aby to bylo zajímavější? proč žádná nezvolí klobouk, když mají být na moři? proč je to pořád tak strašně nudné? začínám mít pocit, že české ženy vůbec nemají odvahu a bojí se barev. nechápu, co je na červené špatného. jsem zvědavá na poslední soutěžící. snad přijde s něčím opravdu zajímavým. moc bych nám to všem přála ;)

17. září 2015, 05:29

Kaypearl

dámy mé zlaté, všem vám moc děkuji, jste úžasné!!!

17. září 2015, 05:22

Agnes

Ahoj Blani a Kay, tak teda viděla jsem už konec a outfit se mi líbil a Blani mám stejný problém s tím jestli pruhy na topu byly černé nebo modré, kvůli botkám a kabelce, protože jestli byly modré, pak bych zvolila jinou barvu, líbily by se mi bílé botky klidně stejný typ a bílá kabelka. A náušnice byly na mě už taky moc, buď bych volila menší nebo jinou barvičku :-))) Mějte se papa

16. září 2015, 19:43

Blanka

Ahoj Agnes a KAY ! Dnes se mi slečna opravdu líbila. Nevím, jestli měla boty stejné barvy, jako proužky na krásném topíku, aby to by bylo úplně dokonalé. Koukala jsem jen na půl, protože za chvíli jedu na dámskou jízdu ! Pište a tvořte ! Krásný večer !

16. září 2015, 17:23

C

c

Kaypearl, máš to krásné moc, moc :* Hned bych ten set brala :)))) Měj hezký den :*

16. září 2015, 12:58

Vendi

oooo, key! Opět luxusní setík s luxusními kousky! Dávám ti 1*** :-) A přeju hezký den!

16. září 2015, 11:41

Agnes

A dneska chytnu zase jen ten konec :-) Tak jsem zvědavá a napnutá jak kšandy, co ukážou dnes :-D Zatím přeju krásný den popř. noc :-)) :-*

16. září 2015, 08:45

Agnes

Dobré ránko drahá Kay, v první řadě Ti musím pochválit tento úžasný outfit, protože je dokonalý :-)) Vše krásně doladěno.... Jsem opět nadšená z Tvé práce :-))) Výběr šperků je super a to hádě tam, slaďoučký, že by prsten? Moc moc se mi to LÍBÍ :-* Jsi hotová kouzelnice :-* A musím Ti hrozně moc poděkovat za všechny Tvé milé komentáře, vím, že nemáš moc času, tak si toho nesmírně vážím (to aby si se nemusela k nim popř. vracet, ono je to těžké prolítnout všechny sledované dámy a jejich sety), strašně moc mě potěšily a těší i dál :-))) Už jsi mě prohlédla a přesně víš jak co myslím :-)) A za přání štěstí a lásky...jsem dojatá ještě teď, jsi úžasný člověk a určitě Ti přeju to samé a ještě více. A doufám, že již něco z toho máš :-) Chlupinku naší dneska speciálně za Tebe budu drbat dlouho, to ona ráda :-D :-D Jinak děvčátka Popelky jsem včera bohužel taky nestihla :-( A dn

16. září 2015, 08:44

annajakubikova

Úžasné kousky Kay.

16. září 2015, 08:18

Blanka

ÚÚÚÚÚŽASNÉ barevné DOBRÉ RÁNO, KAY ! vybrala jsi skvělé a luxusní kousky !!! Zajímavou a decentní halenku , luxusní rukavičky se všemi šperky !!!! Nádherná kabelka , plášt´a opět kožešinka na krk - třešnička na tomhle skvostném outfitu !!! KAY a holky moje, co sleduji vaše nádherné outfity a tvořím si parádu na Glami, mám v reálu pocit, že na sebe nic nemám !!!

16. září 2015, 08:11

V podobném stylu