Přidat do kolekce
Vložit na blog

Pro Blanku k narozeninám

Vytvořeno 26. říjen 2015, 04:12

nejdražší Blani,
přeji ti k tvým dnešním narozeninám co nejvíce životního štěstí, zdraví, lásky ze strany tvé rodiny, přátel i všech ostatních, na kterých ti záleží, co nejvíce krásných zážitků a radostí a starostí naopak co nejméně. ať jsi zkrátka šťastná a spokojená, nejlépe i tady s námi na Glami, kam patříš a kde tě máme rádi :*
do setu, který jsem vytvořila jen pro tebe, jsem se pokusila vybrat originální designérské kousky, které si myslím, že by mohly odpovídat tvému vkusu a zapadly by do tvého šatníku. zvolila jsem pro tebe rolákové šaty z luxusní merino vlny s netopýřími rukávy v midi délce značky Acne Studios, exkluzivní pravý kožich ve smaragdovém odstínu Marni se zkrácenými rukávy, ale zima ti nebude, protože máš i dlouhé kožené rukavice :) dále kabelku krásného tvaru z pravé kožešiny Simone Rocha a luxusní botky Burberry na pohodlném a přitom elegantním podpatku :) outfit můžeš doplnit kožešinovým límcem a šik kloboučkem v barvě kožichu. šperky jsou pak s pravého stříbra vykládané perletí mušlí abalone.
užij si svůj den, drahá, odpoledne ti sem dám ještě jeden set na večer. tento je spíš denní, tak abys měla i něco, v čem ještě víc zazáříš :) :* ♥♥♥

Tento set je zařazen v kolekci Outfity na každý den

10 komentářů

Kaypearl

Oggi, moc děkuji!!! :) :*

2. listopad 2015, 03:45

Kaypearl

Lauro, děkuji ti za milý komentář. profík nevím, spíš závislák ;)

2. listopad 2015, 03:45

oggova91

Kay, nádherné, kabelka je dokonalá!

28. říjen 2015, 11:59

Laura

Kaypearl: vidím, že jsi tady na Glami profík. Tady se dají nahrávat i jiné věci než které tady najdu? Bomba :-). Jedinečný set je i tento, kabelka, šperky. Nebudu tady vyjmenovávat, protože bych vyjmenovala stejně vše :-). Nádhera to je :-).

26. říjen 2015, 16:46

Kaypearl

Veverusko, Clari, Dino, moc vám děkuji! :* :* :*

26. říjen 2015, 14:34

Kaypearl

Blani, nesmírně mě těší, že jsem se ti trefila do vkusu :) když jsem ten set dokončila, připadal mi hodně tmavý a málo výrazný, ale chtěla jsem ti věnovat něco praktického a zároveň krásného. věřím, že ty už by sis se zkombinováním s dalšími kousky bezchybně poradila, na černé šaty hodila nějaké své originální barevnější pončo, ke kožichu vzala kalhoty atd. u tohoto setu jsem si uvědomila, jak strašně málo místa poskytuje, nevešlo se mi tam rozhodně všechno, co bych chtěla ;) právě třeba nějaké ty barevnější věci, pléd atd. tak sázím na tvoji invenci a představivost, že už by sis vše doladila po svém. nepochybuji, že by to bylo dokonalé :)

26. říjen 2015, 14:33

Dina80

Úžasné!

26. říjen 2015, 10:33

C

c

Krásné moc Kaypearl :*

26. říjen 2015, 09:30

Veveruska82

:-) úchvatné

26. říjen 2015, 08:10

Blanka

Milá KAY !!!!! Mám pocit, že se známe moc a moc dlouho . Ty jsi pro mě připravila outfit, který jsi mi ušila přímo na míru !!! Přidala jsi šaty z mého šatníku a podobnou kabelku, kterou miluju !!!! Smaragdový luxusní kožich je fantastický !!!!! Všechny překrásné šperky a všechny úúúžasné doplňky , které jsi pro mě vybrala mi udělaly OBROVSKOU radost !!!!! Parfém a kytice voní až sem ke mně do pracovny !!! KAY, ty mě dokonale znáš !!!! DĚKUJI moc za krásný narozeninový den !!! Jsi moc milá !!!!

26. říjen 2015, 07:37

V podobném stylu