Přidat do kolekce
Vložit na blog

poslední

Vytvořeno 15. červen 2016, 12:53

Tento set je zařazen v kolekci Retro 4 BS

4 komentáře

Jana Macíčková

Hanny, přeji spostu krásnych dnů. A děkuji :-)

16. červen 2016, 12:28

Hanny

Ale Jani:-))tohle neberu že na mě nemáš..atd..každá jsme jiná každá máme jiný rukopis..a dohromady je to nádherný celek:-))Ano..Jani vím co je mít tři děti nastarosti..já měla dvě ,práci ,podnikání..a tři vnoučátka k tomu:-))...dneska už jsou velký..ale možná bých byla ráda kdyby jim bylo 5:-))))...mají snad ještě horší rozum:-)))Jani já už vzdala podnikání!jedu si už jenom co chci já!!!Jsem na baráku je tady zahrada,mám pejska,velikou rodinu..v domě se mnou bydlí mladší dcera s rodinou..je tu stále veselo až někdy moc:-(((...ale to určitě ti neříkám nic nového:-))...Přeji ti krásný den i když tady se to zatahuje a od něměcka se to pěkně žene!!!

16. červen 2016, 11:14

Jana Macíčková

Milá Hanny, trošku s touto fa: spolupracuji a především se mi stala zábavou a motivací vypnout od tří dětí a povinností všedního i nevšedního života .-). A Retro modu, ženskou modu....velmi ráda tvořím. a šaty tohoto střihu jen doporučuji i se spodničkou padnou dokonale. :-). Přeji ti krásné dny a děkuji za tvé hodnocení a komentáře u setů, ale na tvé dokonalé obrazy(sety) nemám .

15. červen 2016, 21:57

Hanny

Jani:-)tolik ale tolik setů jsi vytvořila.-)Blanka Straka.cz.....je tvoje srdcovka? Nebo ty pracuješ pro tuto módu:-)je to retro a spousta nádherných šatiček:-))nebo to jsi ty?...moc,moc se mi líbí sety i kolekce které s tohoto tématu vytvoříš:-)))

15. červen 2016, 14:15

V podobném stylu