Přidat do kolekce
Vložit na blog

Pohlednice z dovolené

Vytvořeno 12. únor 2016, 23:00

Jaká je vaše oblíbená dovolenková destinace? Já zbožňuji řecké ostrovy, Zakynthos je má i mé rodiny srdeční záležitost. Ať už jedete kamkoli, proužky se k moři jednoznačně hodí. Námořnický styl nepodléhá trendům, blýsknete se v něm ať letí cokoli. Červená s proužkovanými šaty skvěle ladí. V prodyšných plátěných teniskách zvládnete spousty výletů. Pokud nemáte v plánu náročný výlet, vyměňte tenisky za balerínky či sandálky. A hlavně, těšte se na dovolenou, každá žena si jí jednou za čas zaslouží!

7 komentářů

Lili

No nevím, jestli to bude jako když jsem nastoupila po mateřské na plný úvazek...doma totální chaos, který tam vládne v podstatě doteď:-DDD Ale uvidíme, někdy si jako pracující máma říkám, že horší už to být nemůže:-D

17. únor 2016, 11:58

MONNIP

Nebojky Lili , ono se to podá věř že začátkem října Vám to už ani nepříjde ;)) Školky dnes umí ty naše maličké moc dobře připravit na onu velkou změnu víš ? Ale tvé obavy chápu ... no maminko jen si vy rodiče opět oprášíte ZŠ od úplného začátku :D

16. únor 2016, 01:36

Lili

Hanny moc díky...a díky i za další inspiraci pro námořnický styl:-) Monnip ano, v září už budu mít školáčka, teď v březnu mu bude šest:-) Máme z toho všichni radost, ale radosti jsou starosti, tak jsem zvědavá jak to bude všechno fungovat, než si zajedeme nový režim:-))

15. únor 2016, 09:18

MONNIP

Ahojky Lili ... ano kéž by nám bylo přáno a my mohli k moři častěji ;)) Souhlasím že se najdou i pláže méně vábivé ale šikulky si vždy najdou jen to krásné. Po letech už člověk ví čemu se vyhnout a dát přednost ;)) Tak u Tebe už bude školáček ? To bude radosti v září :-))))

13. únor 2016, 19:46

Hanny

SET JE SUPER:-))moc,moc se mi líbí:-))Námořnický styl je úžasný v jakékoli podobě:-))i na plátěných taškách a tyto šaty můžou být jednobarevné:-))prostě proužky milujeme snad všechny!!!A pod tyto šaty..pokud bude počasí chladnější jdou bílé legíny..ťapky..třeba tmavě modré..veliká bílá taška..tolik variant nabízí léto a moře.-))))

13. únor 2016, 18:55

Lili

Dobré ráno Monnip, je to přesně jak píšeš, všude je krásně když je tam moře, kéž by nám bylo dáno abychom k moři mohli jezdit kdykoli se nám zamane:-) Co se týká Chorvatska, tak jsme byli na ostrově Pag, bylo tam spousty krásných míst, ale bohužel i těch ošklivých, špinavé přeplněné pláže atd...Na Zakynthosu se mi ale líbilo úplně všude, takže na řecké ostrovy nedám dopustit. Jezdili jsme tam vždy začátkem září, bylo teplé moře a prázdné pláže, ale letos mi jde v září kluk do školy, tak září už je pasé...Mezi námi, já bych jela klidně hned:-D

13. únor 2016, 09:47

MONNIP

Já jsem to dle obrázku tipla na Itálii ... a ono je to Řecko ... kde je také moc krásně ;))) Mě se líbí všude kde je moře , ráda destinace obměňuji ale ostrov Rab - Chorvatsko má u mě prim ;)) ... také se na letošní dovolenou už moc těším Lili i když mě asi letos moře nečeká ... uvidíme co mi čas do léta přichystá ;)))

13. únor 2016, 02:40

V podobném stylu