Přidat do kolekce
Vložit na blog

názor na sport ☺

Vytvořeno 18. květen 2015, 13:58

Tento set je zařazen v kolekci ¨Plnění přání ♥

6 komentářů

Love Style♥

děkuji že jste mi odpustili, slibuji že už se to nikdy nebude opakovat. S tou kamarádkou už se nebavím protože jsem si s ní o tom chtěla promluvit v klidu a ona na mě začne ječet. Blbka :D

7. červen 2015, 14:35

MONNIP

Věděla jsem JAJO že jí odpustíš a udělala jsi dobře. Je nikdy těžké když se to přeťápne, tak to udělala ona kamarádka slepice. Hranice mezi dobrým a špatným je velmi tenká, a myslím že tato slečna si to uvědomuje ;) Je dobře že je vše tak jak má být. Omluva (aspoň pro mě) přijatá.

25. květen 2015, 00:05

jaja11

Dobrá omluvu přijímám, když je to tak jak si mi napsala, ale kamarádky si příště vyber radši jiné, pokud můžu poradit ! Nechápu jak něco nechutného mohla napsat. Tady jsou holky amatérky, žádné módní návrhářky! Tvoříme si tu sety pro radost o nic nejde, slušně si je hodnotíme a máme z toho radost. Na chvíli odskočíme od všedních starostí do jiného světa a děláme si radost. Pak tu přijdu a čtu takový komentář, který mně zaskočil a některé děvčata taky co to četla a nechápaly taky . Já si říkám, vždyť jsem jí nikdy nic neudělala a nikdy nic špatného nenapsala. Tak ať se ti daří a takové kamarádky hoď za hlavu .

24. květen 2015, 14:41

jaja11

Ty kravo jedna, co si myslíš o sobě, že mi píšeš k mému setu, že mám chodit mýt záchody ???? Jak si to dovoluješ napsat !!! Co to máš za jednání !! Dnes jsem napsala na DOMODI co jsi napsala k mému setu !! Podívej se na tvé sety, nemá to hlavu ani patu !! Podívej se kolik mám komentářů a hodnocení a kolik výher jsem měla!!! Za to ty nic, kolik sleduje mě lidí a kolik tebe ! Tady se jedná o výtvory holek a slušně se k setům vyjadřují, ať se jim set líbí nebo ne !! Ty jsi nějaká feťačka nebo co ?? Ty tady mezi nás nepatříš s takovým sprostým jednáním Ty ubožačko jedna ubohá !!!

19. květen 2015, 12:48

annajakubikova

slušivé

18. květen 2015, 20:10

C

c

Úžasné!! :-)

18. květen 2015, 15:28

V podobném stylu