Přidat do kolekce
Vložit na blog

Malá večerní inspirace...

Vytvořeno 19. říjen 2016, 19:48

Tento set je zařazen v kolekci Můj styl....

8 komentářů

Hanny

Ahojky holky moje:-)Veveruško moje děkuji ti moc,moc:-))a dopísek ti můžu ano :-)je uložený a ještě něco navíc a už letí.-))

20. říjen 2016, 12:26

Hanny

Ahojky Blani děkuji ti moc,moc.-)))krásný den i tobě.-)))tady je nádherně sluníčko svítí:-)))

20. říjen 2016, 12:25

Hanny

...perličko moje milá:-)děkuji ,děkuji moc,moc,moc:-))moc si toho vážím..jsem ráda že se líbí moje práce,to pro mě znamená opravdu hodně i když v tomto podání..tu strašnou energii co já mám,když vím že něco k něčemu aspoń malinko vede:-)je:-)...a jsem ráda že tady s Vámi jsem a budu:-))....zase moje slzičky no Hanny jsi velká holka a hodně silná!!!Ale jsou chvíle kdy mě dostane vše:-))))MÁM TĚ RÁDA....perličko:-)a hned dnes budu psát!!!

20. říjen 2016, 12:24

Veveruska82

Haničko...vše je napsané. Tvoje dokonalé práce. Úžasné sety, obrazy s dokonalým výběrem...Botičky jsou skvostné. A mi můžeš také dopísek...:-) Těším se.

20. říjen 2016, 10:36

Blanka

Ahojky Hanny, úžasné, jemné, decentní..... Jsem ráda, že KAY celou tvoji práci tak krásně zhodnotila ! Přeji ti krásný den !

20. říjen 2016, 08:25

Kaypearl

drahá Hanny, po čase tě opět zdravím a znovu potisící užasle hledím na to množství fantastických setů, které jsi vytvořila. nejraději bych ti ke každému setu napsala x komplimentů a vyzdvihla to či ono, ale to bys ani neměla čas číst ;) proto to shrnu tím, že se mi zamlouvá úplně všechno: podzimní inspirace, sety s ilustracemi modelek v nádherných modelech, skvosty od Miu Miu i kabelková kolekce. jsi prostě módní guru a já jsem šťastná, že se od tebe můžu učit :* btw. už strašně dlooooouho čekám na zprávičku od tebe, tak až budeš mít víc času a hlavně chuť, budu ráda, když dáš vědět, jak se ti daří ;) ♥♥♥

20. říjen 2016, 03:28

Hanny

Ahojky Jáji.-)děkuji moc,moc.-)a zítra máte psaní milá paní.-))a telefon.-))dobrou noc zlato!!!zprávy z domova zítra:-))

19. říjen 2016, 22:12

jaja11

Ahoj moje milá Haničko. Konečně jsem se dostala k psaní. Jak jsem přijela z Vysočiny, tak jsem koukla hned na Glami. Ćlověk , když tady není delší dobu, tak se tady dočítá plno novinek. Nejdříve ti musím pochválit tvoje dokonalé a překrásné sety, obrazy tak jak to umíš. U Moničky jsem se dočetla, že tu nějakou dobu nebude, ani nevím proč. Veveruška čeká miminko? To mi musíš vše napsat Haničko:-))

19. říjen 2016, 21:54

Líbí se