Přidat do kolekce
Vložit na blog

KVĚTEN PLNÝ INSPIRACE S DARA BAGS

Vytvořeno 9. květen 2016, 19:11

Tento set je zařazen v kolekci Květen plný inspirace s Dara bags

4 komentáře

ladychatterly

Jejej :-)) Tak dobře milá Hanny,budu se snažit vkládat do setů svůj podpis:-)) Moda mě baví moc a máš pravdu,že u toho dost přemýšlím a to nejen zde na Glami u tvoření,ale i normálně v osobním životě.Nevytáhnu ze skříně to,co mi přijde pod ruku:-)) Jsem ženská každým coulem a baví mě to :-)) Než si pořídím nějaký kousek do šatníku,tak to pečlivě zvážím aby zapadl a byl kombinovatelný. A pokud si kupuji dražší část oděvu,tak nadčasový abych jej mohla nosit pokud se nerozpadne:-)) Kdybych měal více času tvořit zde na Glami,tak tu budu opravdu hodiny a hodiny :-)) Věř,že pokud mám chvíli času,tak tu sem a tvořím.Hlavně v noci,když nemůžu spát. Také chci moc poděkovat Glami,že něco takového existuje. A ještě něco na závěr Haničko, to co mě nabíjí a bičuje k lepším a lepším setům jsi Ty děvče a každý kladný ohlas a komentář,ale to asi všechny co tu jsme :-) Jen jsem to chtěla napsat za sebe.

11. květen 2016, 15:39

Hanny

Poslouchej chci aby jsi do setů přidávala podpis.-)Já práce ukládám:-)Dělám takovou kroniku..našich prací:-)..a mám ráda když vidím že práce z módou tě baví..jsi úžasná stále lepší a lepší myslím to v dobrém:-)prostě móda je můj celý život:-)a chci aby i druzí měly takovou chuť do tvoření ...a ty jsi v tom dobrá...i spousta ostatních nových je tady vidět že móda není pro ně jenom tam něco nakládat:-)ale, přemýšlý holky zlatý..V TOMTO DĚKUJI GLAMI ŽE NĚCO TAKOVÉHO EXISTUJE..kde se takzvaně vyblbneme..ale!!!Dokážeme, že móda je těžká dělat ,a pokud se jí věnuješ..a to spousta času..ale výsledek těší a nabíjí do dalšího!!!.....

10. květen 2016, 20:03

ladychatterly

Ahoj Hanny, moc Ti děkuji.Jsi zlatá.Umíš člověka nesmírně podpořit.Ještě jednou velké díky. A Vám všem též moc děkuji za srdíčka.

10. květen 2016, 19:33

Hanny

KDO UMÍ..TEN UMÍ..:-)))OPĚT MÁM TAKOVOU RADOST S TVÝCH NÁDHENRÝCH SETŮ:-))jsou to nádherné obrazy a dokonalá práce dotažená do detailů!!!SUPER!!!KLOBOUK DOLU!!!

9. květen 2016, 22:41

V podobném stylu