Přidat do kolekce
Vložit na blog

Krásné dárky...

Vytvořeno 4. říjen 2015, 10:51

Nemusí to být jen součást oblečení..co třeba jako dárek..

Set je zařazen v kolekcích: Kožich plný barev, Kožich plný barev

10 komentářů

Hanny

Věrunko..:))) ale ta moudrost není všechno...srdíčko je potřeba mít a to ty máš..:))Věru pro mně auto je jako kabelka.jinak bych nemohla dělat to co dělám..ani bych to nestíhala..:)))ale vše je o tom že prostě musíš a hlavně se spolehnout jenom sama na sebe a ještě táhnout okolí(rodinu)..já mám o nějaký ten pátek více..ale energie mám na rozdávání..:)))a ty léta bych brala.:))).to by teprve den musel mit 100 hodin..:)))Knížku.." Jak život jde.."ano..!!!

4. říjen 2015, 19:03

Veveruska82

14. 10. :-) Kristovy :-) :-) :-) ještě tak abych tu jeho moudrost nabyla:-) No, číslo na Tebe mám už v telefonu...ale já než se k něčemu odhodlám. Mám pocit, že jsem úplný opak Tebe. Tvůj pracovní život by mě zabil. Po všech směrech. Já sotva zvednu telefon. A to si nedělám srandu, neřídím, přesto že již 15 let vlastním řidičák...ani nevím, jakým to typem osobnosti bych se nazvala...:-):-):-) Email Ti poslat můžu, bylo by fajn si občas "pokecat" a psaní mi problém nedělá:-):-):-) A Hanny, tu tvoji knihu, si určitě budu chtít přečíst!!!

4. říjen 2015, 18:15

Hanny

Věrunko..ano ten je ve čtvrtek..ale napiš mě datum narozenin..,asi jsem to trochu pomotala..:((Věrunko ta DRBÁRNA..to je úžasný nápad..:)))můžu ti dát tel.tam ti napíši email..Věrunko 5let,to je nejkrásnější období,jsou tak zvědaví,všetečkové..atd..já miluju děti taky jich mám plný barák..trochu více starší..:)))ale chovají se jako malé děti..Věru koníčků mám opravdu hodně..ale to je můj svět tam zapomenu na všechny starosti ale i radosti..ale mně to nabíjí..a vše se lépe zvládá..:)))Ano pokud jsem ještě jezdila po všech přehlídkách,do něměcka pro zboží,tady podnikání..věř mně Věrunko že dneska nevím jak jsme to vše zvládala..dům..a vše okolo..ale zvládla..:)))sice můj zdr.stav na to dojel ale někde se to musí odrazit..:)))proto ti říkám vše s rozumem..já vím ,já taky neposlouchala ty druhé..:)))ale tak to prostě je..píši knihu..je to takové čtení pro nás,kde se i zasměješ..atd..malování..

4. říjen 2015, 17:17

Veveruska82

To máš pravdu, Hanny. A svátek mám a pár dní před narozkama. A to víš, že radost si udělám:-):-):-) A že si dělám dost často, taky ale dost často druhým...malýmu je 5, takže ho dost rozmazluju. Také vím, že bych neměla, ale když on je tak sladkej... A ty máš takovou vášeň pro tužtičky? To je pěkné. A koukám, že máš spousty koníčků! To máš ale nafukovací den, týden! Já mám koníčka teď momentálně rodinu a dům. A vzhledem k práci na směny, mi moc volna nezbyde:-( Ale občas něco přečtu:-) A teď tady s vámi...jsem také moc ráda a baví mě to:-) A copak maluješ a píšeš? Jsi umělecký typ, viď...já trochu duší taky...:-) Jo, rodina, to je kolikrát šílenství...možná pro tu podobnost lidí v ní...:-) vztahy.. Přesně jakpíšeš Život je od toho, abychom ho žili..(i když někdy potřebujeme radu) :-):-):-) A hezky jsi se rozepsala, to abzchom si založili DRBÁRNU...:-)

4. říjen 2015, 16:27

Hanny

Tak si musíme udělat radost aspoň obrázkem viď?Ale teď budeš mít svátek pokud se nemýlím..tak si nějakou radost musíš udělat..aspoň malilinkatou..já jsme taky ..si udělala aspoň malilinkatou..miluju tužtičky jsem sběratelka ..mám jich skoro 4500 kusů..je to éra podnikání..:)))mám pár skvostů ale jinak beru vše mají svoje přihrádky..atd..prostě děti odrostou a já nemůžu nedělat nic..tak maluju,píšu,sbírám,šiju,navrhuji,oblékám..mám Miu..rodina ta si žije svůj život...ale jsou takový jací jsou..to nikdo nepředělá ani nepřetvoří..jenom člověk neměl tolik dávat..Ale život je od toho abychom ho žili i přes veškeré potíže které k životu patří..teď jsem tady mezi Váma a to je ÚŽASNÉ..tady se cítím ÚŽASNĚ..říká se že cizí člověk dá kolikrát více než vlastní..a dost jsem se nějak rozepsala...

4. říjen 2015, 14:34

Veveruska82

:-) Já si můžu taky nechat zdát :-)

4. říjen 2015, 13:17

Hanny

Věrunko...ano kabelky jsou tvoje.:)))dobrý nápad pod stromeček...:))ale jak říkáš proč nedostat jen tak..:)))??Hm tak to ale já si to musím koupit sama..:(((....

4. říjen 2015, 11:53

Hanny

Clary..ano kozačky jsou tvoje..:))) a děkuji moc,moc.:)))

4. říjen 2015, 11:48

Veveruska82

Krása, Hanny. A ty kabelky jsou úchvatné!!! Takový dáreček by klidně mohl být pod naším vánočním stromkem nebo jen tak???:-) :-) :-)

4. říjen 2015, 11:02

C

c

Hanny wow! Je to skvělé ♥ Já bych prosila ty kozačky ;)))

4. říjen 2015, 11:01

Produkty v setu

Líbí se

V podobném stylu