Přidat do kolekce
Vložit na blog

Kontrasty....

Vytvořeno 9. březen 2016, 20:35

Set je zařazen v kolekcích: Rozkveťte už v březnu, Rozkveťte v březnu....

7 komentářů

Kaypearl

♥♥♥♥♥ :)

11. březen 2016, 03:24

Hanny

Ahojky Blani moje milá:-)děkuji i Tobě moc,moc.-)moc si toho vážím:-)a jak jsme napsala nakopne mě to:-)jak už jsme napsala:-)))....JSTE MOJE ZLATÉ HOLKY:-))

10. březen 2016, 10:43

Hanny

Ahojky Alenko moje milá:-)Za pochvalu moc,moc děkuji:-)To mě tolik nabije na další inspirace a že jich mám hóódně:-)............Přeji Ti krásný den:-)

10. březen 2016, 10:42

Hanny

Moje drahá,milá Kay:-)jsem moc,moc ráda že se těšíš na to co Hanny vytvořila:-)Víš jaká je to výzva pro mě:-))ANO..TY MOJE DETAILISTKO:-))TOHLE BERU TEN CIT KTERÝ MÁŠ..a poznáš co je tady navíc než o čem původní obraz vypovídá!!!SUPER!!!..Ale to já vím o Tobě..ale je to úžasné,že i při Tvém vytížení máš ještě někdy náladu sledovat vše co tam zařadím..je to relax:-)viď?..A jsem ráda že ho nacházím aspoň na chvilku tady:-)..Jako já se těším co nový obraz u Tebe ukáže:-)Kay..taky Ti přeji krásný den:-)tady svítí sluníčko je nádherně:-)...Jaro haló..pojď už k nám:-)A to že jsem tady chvilku nebyla neboj nikdy já bych nezapomněla:-)..Vždyť tolik různých povah tady člověk pozná:-)to vše o životě:-)..jsem ráda že jsem tady a že jsem VÁS poznala:-)MÁM TĚ RÁDA..:-)

10. březen 2016, 10:40

Blanka

Júúúúúúúúúúúúúúúúúú, originální a překráááááááásný obraz !!! Hanny, Alenka to vystihla...

10. březen 2016, 08:44

Alena

Či je to kontrast,alebo sólo-vždy je to krásne.Ak mám trochu času tak si pozerám tvoje sety,mám pocit,že listujem módny časopis..............

10. březen 2016, 07:46

Kaypearl

Hanny, drahá, musím ti říct, že se vždycky těším, až skončím s prací a prohlédnu si, jakou nádheru jsi zase vytvořila. a nikdy nejsem zklamaná! no teda v pondělí jsem byla, protože to jsi tu nebyla ;) ale jinak se vždycky před spaním kochám a čerpám inspiraci ve tvých uměleckých dílech :) v tomto setu jsi opět kouzlila, pokud se nepletu, spojila jsi oba kontrastující obrazy tyrkysovou stužkou, to je vynikající nápad a vypadá to naprosto přirozeně! kdybych ji před pár týdny sama nepoužila, tak vůbec nepoznám, že jsi ji tam doplnila. vypadá to úžasně, drahá. opět ta tvoje invence a nápaditost! vždycky nás něčím nečekaným překvapíš :) krásný den, drahá! ♥♥♥ :* :* :*

10. březen 2016, 03:10

V podobném stylu