Přidat do kolekce
Vložit na blog

Klobouky

Vytvořeno 24. listopad 2015, 12:38

9 komentářů

Kaypearl

Blani, to je nádhera, jak to popisuješ! tu hnědou lodičku podle tvého líčení úplně vidím před očima a myslím, že bych z ní byla totálně hin! opravdu tento styl klobouků miluju, připadají mi úžasně elegantní! ty jsi navíc měla takový, který nevlastnil nikdo jiný, naprostý originál! a ještě ses podílela na jeho tvorbě. to je naprosto úžasné! škoda, že už je nenosíš. ale třeba se k nim ještě vrátíš ;) přece jen je to nádherná ženská móda... já taky jezdím autem a většinou právě v podpatcích. naopak jsem dlouho měla problém řídit v nízkých botách, jak jsem zvyklá opírat se o podpatky. dokonce se mi letos povedlo proděravět podpatkem gumový koberec pod spojkou. a vlastně i ten klasický koberec pod ním ;) příští týden jedu do servisu, tak si asi budou klepat na čelo, až to uvidí ;)

28. listopad 2015, 17:28

Blanka

..... do domečku rozhodlo . KAY, to je mé vysvětlení !

25. listopad 2015, 13:20

Blanka

Ahoj Hanny, to co má na hlavě, je přehnané, ale jako upoutávka k nabídce klobouků je super ! Kay, já jsem psala, že jsem nosila..... tedy čas minulý.... Černý klobouček byl snad i z Tonaku. Lodičkový a zdobený na pravé straně černými a rezavými pírky. Hnědou lodičku jsem si nechala vyrobit tak, že jsem si u modistky vybrala zvláštní hnědošedou barvu a příjemný materiál. Na dřevěném modelu vše vytvořila a společně jsme klobouček dozdobily. Po celém obvodu byla sametová léga ve světlejším odstínu, než lodička. Na pravou stravu mi přidala efektní květ z obou použitých materiálů. KAY, kloboučky jsem s chutí nosila víc než dva roky - od podzimu do jara, Cítila jsem se výborně, protože jsem měla vlasy vyčesané nahoru do drdůlku. Potom jsem začala denně jezdit autem, vyměnila vysoké podpadky za pohodlné baleríny a logicky jsem přestala nosit kloboučky. Dlouho jsem je schovávala , ale stěhování z paneláku do

25. listopad 2015, 13:17

Kaypearl

Blani, skvělý výběr! líbí se mi černá klasika, ale i vínový a rezavý model. a ten na modelce je fantastický!!!!! sice trochu brutální, ale originální rozhodně!!! ;) potěšila jsi mě i tou zmínkou o lodičkách. ty jsou skutečně velice elegantní. nedávno jsem psala o mé návštěvě v muzeu klobouků Tonak. lodiček jsem si tam zkusila několik a hned se do nich zamilovala. obdivuju tě, že máš odvahu je nosit. chtěla bych ji taky najít. dnes jsem se teda trochu pochlapila a vyrazila v takové kloboukočepičce s dalmatinovým vzorem. posadila jsem ji šikmo a doplnila ji štrasovou broží ve tvaru květiny. asi ještě dozvuk prvorepublikového tématu ;) takže kloboukům říkám stokrát ano! a ten od modistky bys mohla zkusit vyfotit a dát do nějakého svého setu. moc by mě zajímalo, jak vypadá. je skvělé, že máš takový originál!

25. listopad 2015, 00:53

Hanny

Tak to je pecka :-))Blani co má modelka na hlavě:-))Tak ta je odvážná:-))ÚŽASNÉ!!!

24. listopad 2015, 21:43

MONNIP

Ty jsou krásné .. také nosím ale opravdu jen výjimečně, moc líbí Blani :))

24. listopad 2015, 21:24

Blanka

Díky Clarko ! Dino, jen si klobouky dopřej, určitě ti moc sluší ! Taky jsem nosila kloboučky lodičkového tvaru ke kostýmům ale hlavně jsem nosila vysoké podpadky . Černý jsem si koupila v Tescu a krásný odstín hnědé jsem si nechala vyrobit u modistky v Hradci .

24. listopad 2015, 14:56

Dina80

Blani super inspirace, před pár lety jsem klobouk docela často nosila, teď se mi líbí ten černý dole už delší dobu nad ním vzdychám :)))))

24. listopad 2015, 13:56

C

c

Blani, jsou moc pěkné! Skvělá inspirace :)))

24. listopad 2015, 13:25

V podobném stylu