Přidat do kolekce
Vložit na blog

Khaki netradičně

Vytvořeno 11. srpen 2016, 13:57

Tento set je zařazen v kolekci Patří khaki jen na uniformy?

8 komentářů

Monybb

Hanny svatá pravda. Jo jo věk jsou jenom čísla. Čtu si ráda módní peklo články od Adi a měla tam teď skvělé články o úspěšných ženách, které už jsou ve věku babiček. A jejich styl je super. Jo přesně věk jsou jenom čísla. :-).

12. srpen 2016, 12:55

Hanny

HAHA:-)tak tomu říkám bomba.-))jsi mladá holka jasný!!!a to že máš malou parádnici to je supééér:-)já mám už vnučku parádnici:-)a jsem duchem v mládí:-)))Jasný:-)))Věk jsou jenom čííísla!!!Ano,já taky se pohybovala mezi všemi věkovými hranicemi:-)a nejlépe se cítíš tam kde je ti dobře ať jsou mladé staré:-)))

12. srpen 2016, 10:51

Monybb

No jo stále praštěná, táhne mi na 40, takže už se jako holčina řadit nemůžu. Ale mám takové svobodné povolání, kolem sebe mladé holky a hlavně vedle sebe malou dcerku, takže jsem stááále mlád :-). Děkuji za cenné rady asi si je taky pořídím s kraťasy to bude něco pro mě. :-). Budu se snažit trošku se odvázat a posunout hranice všedního bytí. Díky, Hanny.

12. srpen 2016, 10:36

Hanny

Tak počkej já tě vidím jako mladou holčinu:-)A co se týče červených tenisek,pokud jedeš k moři je to úžasné ať budeš mít kraťasy nebo dlouhé šaty..letní rozevláte..nebo z trikotu třeba proužek:-)k tomu tenisky batůžek..a na večer malinky červený top svetřík:-))....Podívej asi Mony viď:-))věk jsou jenom a jenom čísla:-))a jak si to sami v hlavě srovnáme tak to máme:-)))JEN SE TAM POŘÁDNĚ ROZŠOUPNI:-))...OBČAS JE TO POTŘEBA:-))))

12. srpen 2016, 10:25

Monybb

Jo jo jdu do nich :-). Letos jsem ještě nebyla na dovolené a ty budou na procházky k moři jak stvořené. Ještě mám v merku červené tenisky ala air max, ale s těma stále váhám... Už nejsem nejmladší a červené boty pokud to nejsou elegantní lodičky mi nepřijdou k mému věku úplně ideální. Nooo uvidíme třeba se u toho moooře rozšoupnu :-).

12. srpen 2016, 10:15

Hanny

Tady nepřemýšlej pokud je máš k čemu vzít tak šup!!!Jenom se vždy děsím že náhodou jednou projdu nečekaně deštěm a budu je mít doma jako trofej.."Zase nejsme tak bohaté abychom si mohly kupovat laciné věci...."(to je heslo jednoho chytrého pána a je v ní tolik pravdy:-)))

12. srpen 2016, 10:08

Monybb

Ahoj Hanny, děkuji. No taky jsem koukala, že jsou skvělé a naprosto neuvěřitelná cena... Růžovou já můžu, přiznám se, uvažuji vážně o nich. :-)

12. srpen 2016, 09:31

Hanny

SUPER:-)MONYBB:-)moc,moc se mi set líbí.-))cena těch botiček to se snad někdo spletl né.-)

11. srpen 2016, 18:09

V podobném stylu