Přidat do kolekce
Vložit na blog

Kabelka na jaro

Vytvořeno 19. únor 2016, 02:55

Tento set je zařazen v kolekci Vyhrajte trendy kabelku!

4 komentáře

Kaypearl

Hanny, u vás je teda veselo! :))) ale myslím, že s touto naší úchylkou se dá žít, i když to většina lidí asi nechápe. hlavně, že my si rozumíme ;)

21. únor 2016, 03:23

Hanny

Ha,ha Kay..jsme na tom stejně:-))a já si u toho ještě pro sebe povídám.-)takže dcera klepe a volá mami potřrbuji jenom na chvilku s tebou mluvit:-)tak si říkám dělá si ze mě legraci?No..a když řeknu poď dál..tak máme obě záchvat smíchu...ona je moje kopie:-))

20. únor 2016, 14:30

Kaypearl

Hanny, mockrát ti děkuji, drahá! ♥♥♥ taky si jednotlivé kousky vždycky představuju oblečené. a to jak v kompletu, tak po sundání kabátu nebo saka, aby ten outfit pořád působil kompaktně a byl vyladěný. občas už si připadám jako blázen, ale nemůžu si pomoct ;)

20. únor 2016, 03:16

Hanny

ANO..KAY:-))Jaro se blíží..a Tvoje inspirace je opět úžasná!!!...Vždy jsem říkala,když jsem oblékala..a bylo to třeba na skice kterou jsem jim udělala..přivři oči..a představ si to na sobě!!!Pokud ti tam něco nesedí tak to neoblékej:-))někdy to moc nepomáhalo:-((no,každá jsme jiná..:-)a máme úplně jiné představy..myslím o módě:-)))..ALE TVŮJ SET JE ÚŽASNÝ!!!do posledního detailu !!!

19. únor 2016, 08:04

V podobném stylu