Přidat do kolekce
Vložit na blog

INSPIRACE...

Vytvořeno 10. březen 2016, 21:49

4 komentáře

Hanny

Ahojky Alenko:-)Ano,na všední den..za málo peněz se dá toho tolik udělat:-)jenom to trochu skloubit s nápadem a je to:-)děkuji ti moc,moc,moc:-)Přeji TI hezký víkend Alenko:-)

11. březen 2016, 08:48

Hanny

Kay.moje "Noční vílo"...děkuji ti moc,moc:-)Užij si pořádně víkend..zasloužíš si to zlato:-)Neusneš neboj já budu sedět za Tebou:-))..jako v pohádce:-)Budu tvořit..podívám co je nového v tématu..ale nic mě nemůže zastavit:-)ani překvapit:-)MĚJ NÁDHERNÝ VÍKEND:-)....a teším se až se vrátíš:-)

11. březen 2016, 08:47

Alena

Áno.Takto má vyzerať krajka na bežný deň.Paráda

11. březen 2016, 05:30

Kaypearl

Hanny, drahá, opět jsem se před spaním dočkala nádherného zážitku! :* znovu samá krása! a svým tématem kontrasty jsi možná inspirovala i "vyšší moc", protože máme novou kontrastní výzvu! :) sice v trochu jiném pojetí, ale myslím, že se ti bude zamlouvat. těším se, jaké úžasné nápady nám zase předložíš! :) užij si tvoření, zlato! v pátek tu nebudu, po delší době vyrážím za kulturou, doufám, že tam neusnu, protože jsem to dnes zase protáhla. ach jo. ale těším se. a o víkendu určitě mrknu, co parádního jsi vytvořila :) měj krásný víkend, drahá! ♥♥♥

11. březen 2016, 03:29

V podobném stylu