Přidat do kolekce
Vložit na blog

Inspirace: Zvířecí vzory

Vytvořeno 27. únor 2016, 01:56

milé dámy,
jak uvádím v setu, zvířecí vzory jsou nadčasovým trendem, který, je-li použit s mírou, nechává rozehrát animální stránku ženy. jak nedávno psala Lili, stačí jen dva malé vzorované kousky v outfitu, nebo v tomto případě jeden velký, a pokud se jedná o kvalitní model, bude vypadat krásně. osobně mám zvířecí vzory ráda v kombinaci s červenou nebo jinou výraznou kontrastní barvou, ale tentokrát jsem vše ponechala v přírodních tónech, abych zachovala elegantní ráz outfitu. kromě klobouku jsem tentokrát čerpala výhradně z katalogu, přesto si dovolím upozornit na úchvatné kožené kozačky od Roberta Botelly z eshopu bigbrands.cz, které mně osobně nedají ještě dlouho spát ;)

Tento set je zařazen v kolekci Staňte se módním stylistou a vyhrajte!

2 komentář

Kaypearl

Hanny, zlato, děkuji ti mockrát! :* ty jsi báječná podpora, víš to? nebýt tebe, tak možná tento styl jen zkusím a pak se vrátím zase k tomu původnímu. ale ty jsi mě přesvědčila, že takhle je to správně a takhle je to lepší. takže se nikam vracet nebudu a zůstanu u této formy. díky tobě :) děkuji ti, drahá!!! ♥♥♥

28. únor 2016, 03:39

Hanny

OPĚT KAY:-))...ano, zvířecí vzory jsou nadčasové trendy:-))Ale pokud máš jeden bod...jak říkám na sobě z výrazným vzorem..potom celý uotfit musí být úžasný...jako tento KAY:-)). N Á D H E R N É...to nepotřebuje komentáře..jenom se dívat a dávat celky dohromady..a vědět jak dokonale padnou!!!Moc,moc se mi vše líbí Kay!!Tohle prostě stále vnímám jako Tvoje vítězná díla!!§Se vším co k Tomu patří!!!...Všem se líbí moc,moc!!!

27. únor 2016, 09:20

V podobném stylu