Přidat do kolekce
Vložit na blog

Inspirace: Na párty

Vytvořeno 27. únor 2016, 14:58

milé dámy,
k tomuto večírkovému setu pouze dodám, že pod svůdnou průhlednou halenku od Johna Galliana by mělo patřit vhodné prádlo dle odvahy nositelky a v pase by se myslím dobře vyjímal široký pásek. konkrétní volbu nechám na vás :)

Set je zařazen v kolekcích: Etno vzory, Staňte se módním stylistou a vyhrajte!

4 komentáře

Kaypearl

Hanny, děkuji ti moc moc! :* ♥ :*

5. březen 2016, 03:09

Hanny

OPĚT...Ú Ž A S N É KAY:-)...Ano,pod halenku ..každá která ví o čem je řeč..a ví kam v tomto outfitu půjde..se určitě dobře obleče:-))A s tím širokým páskem..ano měl by být látkový..aby nebyl tak výrazný a dodal vyniknout kouskům ...o kterých je vlastně řeč:-)))....moc,moc se mi vše líbí.-)))

28. únor 2016, 10:30

Kaypearl

ahoj Jaji, děkuji ti moc za milá slova, zlatíčko, jsi hodňoučká :* :* :* jsem ráda, že tě moje zpráva potěšila, musí to pro tebe být těžké. ale máš podporu svých blízkých a taky nás z planety, to by v tom byl čert, aby ses nezačala uzdravovat. ještě ti k tomu něco připíšu k tobě, napadlo mě něco, co by možná mohlo pomoci, ale musím ohledně toho trošku zapátrat. určitě dám vědět, zlatíčko ♥♥♥

28. únor 2016, 03:48

jaja11

Ahoj milá Kay. Set jsi vytvořila nádherný i s krásným komentářem. Pásek by byla skvělá volba. Moc a moc se mi tvoje kombina líbí. Jinak Kay, moc a moc ti děkuji ta krásný komentář a vlkou podporu u mého setu. Jsi moc hodná a krásně jsi mi to napsala, jsi zlatíčko s velkým srdíčkem. Já si toho moc a moc vážím :-))

27. únor 2016, 17:56

V podobném stylu