Přidat do kolekce
Vložit na blog

Inspirace: Electric Vibe

Vytvořeno 27. únor 2016, 03:34

milé dámy,
set zaměřený na lesk jsem sice dělala cca před 24 hodinami, ale když máme takové krásné volné stylingové téma, tak jsem si řekla, že se trochu vyřádím ;) možná vám tento set bude připadat barevně až moc exponovaný, ale mám tyto výrazné kombinace ráda. dokonale rozbíjejí šeď, která dnes převládá v našich ulicích. kdybychom aspoň sem tam zkusily vynést nějakou výraznou barvičku, myslím, že by na světě bylo hned veseleji, co říkáte? ;) do této elektrizující kompilace jsem vybrala úžasný metalický kabát s délkou ke kolenům od Burberry, menší kabelku Coach, elegantní kotníčkové botky vytvořil Giuseppe Zanotti a šaty ženského střihu jsou dílem americké módní značky St. John.

Tento set je zařazen v kolekci Staňte se módním stylistou a vyhrajte!

7 komentářů

Kaypearl

Monnip, děkuji ti krásně za úžasná slova, dojala jsi mě. jsi zlatá, opakuju se, ale je to tak. mockrát děkuji!!! ♥♥♥

5. březen 2016, 03:10

MONNIP

Překrásné barvy úžasný set , spojení nádherných kousků Kay u tebe člověk opravdu musí smeknout nad tvým umem ♥ Nádherné moc ♥ až nemám slov ... ;)))

28. únor 2016, 15:47

Kaypearl

Veverunko, taky tě moc zdravím a děkuji ti za milý komentář :* velice jsi mě potěšila, zvlášť protože vím, že nemáš času nazbyt. moc si toho vážím. DÍKY MOC!!! ♥♥♥

28. únor 2016, 03:44

Kaypearl

Hanny, děkuji ti moc moc! :* já se zase vždycky těším na tvé komentáře :) a samozřejmě také na to, co jsi vytvořila ty. to nám to krásně klape, což? ;) mám z toho velikou a především upřímnou radost :) co se týká značky Burberry, tak tu bohužel znám jen z fotek. a už z těch je poznat, že je to něco úžasného. tyhle metalické kabáty vytvořili v různých barvách a všechny jsou fantastické, i když to není nová kolekce. ale co na tom. jednou je to krásné, tak to krásné zůstane. stejně jako ty a tvoje duše :) ♥♥♥ :*

28. únor 2016, 03:43

Veveruska82

Kay, moc Tě zdravím. Ano je to hodně výrazné a extra...ale opravdu to vypadá překrásně. Jsi šikulka. Nádherné setíky doladěné krásnými obrazy. Tvé práce se mi líbí moc.

27. únor 2016, 10:32

Hanny

KAY:-))Tolik se těším k Tvým setům..ke komentáři který je vždy do detailů vytvořený!!!Tak jak to umíš jenom Ty!!!Asi by se mělo spousta lidí z branže učit ..učit..učit..:-)))))Burberry..má úžasnédo dětailů vytvořené výrobky..od bot přes vše co k módě patří.-)mám moc ráda jejích kabely:-))No to jsem celá já!!!Ale mám i nádhernou šálu.-)))))).....TAKŽE KAY.. Ú Ž A S N É..ORIGINÁLNÍ..NÁDHERNÝ OBRAZ..DOKONALÝ SET!!!

27. únor 2016, 09:14

Hanny

..................ORIGINÁL.....................

27. únor 2016, 09:10

V podobném stylu