Přidat do kolekce
Vložit na blog

Čas na chelsea boots!

Vytvořeno 13. září 2016, 20:58

10 komentářů

Hanny

ANO..MÁŠ PRAVDU!!!

14. září 2016, 15:40

MONNIP

To musíš Hanny ať to máme vše při jednom :))

14. září 2016, 14:31

Hanny

Adel..no tak to je super..sice v Letňanech tento obchod není..já bydlím kousek od Letňan..PO dálnici D8...15 MIN...:)))ale jezdím na Černý most..tam je Steilmann veliký!!!..ale to není jenom propagace Steilamanna:-)pokud jedeš dovnitř Prahy ...Ječná je butik"POLY"...tak jsou úžasné kousky!!!atd..:-)))Václavské nám...místo Domu módy..jsou butiky kde mají taky nádhenré kousky a hlavně já kalhotová takže mám trasy zmáknuté!!!je tam Bandolera,Gerry Weber,Taifun...to jsou u mě materiálově nejlepší kousky na denní i večerní nošení...atd..já jsem hrozná já když se rozepíši tak nevím kdy skončit..JÁ PROSTĚ TEN BUTIK MUSÍM OPĚT POSTAVIT NA NOHY!!!

14. září 2016, 13:39

Hanny

Monny:-))ano to je takový obchod na dálku:)))to je moje ..oblékat ..shánět...děkuji ti moc,moc zlatíčko.)))....

14. září 2016, 13:31

Adel

Hanny drahoušku, moc děkuji :-) Jezdím do Prahy poměrně často máme tam dům právě kousek od Letňan takže vždy se těším, že si něco pěkného pořídím :-) Děkuji ti za krásný komentáře k mému denim setu, já sice moc denim nevyhledávám, ale pár pěkných kousku bych také našla. Má drahá polovička mi k narozeninám pořídila kabelku MK ve žluté barvě úplně ji miluji ( žlutou mam moc ráda v akcentu) ráda ji nosím právě k bílé, šedé, černé a k tmavě modré. Pokoušela jsem se najít něco zajímavého na krk právě s nějakým akcentem stejné žluté co mám na kabelce a zatím se mi to nedaří, o víkendu vyrážíme do Prahy tak snad něco najdu :-)

14. září 2016, 09:59

MONNIP

Vyčerpávající ale trefné a mi ti milá Hanny všechny moc děkujeme za TIP :)) MNOHÉ TO JISTĚ UVÍTAJÍ ... jsi zlato nás všech ❤ jinak za mě palec opět nahoru , za krásné inspirace v setech které pro nás tvoříš - líbí se moc !!!

14. září 2016, 09:58

Hanny

Ahojky Adel,děkuji ti také moc,moc,moc!!!Jsem ráda že sety se ti líbí a baví tě,to je největší odměna za to co tady holky děláme!!!A jedna druhé jsme tady pro radost!!!A Adel co se týče nákupování!To je super jsi z K.V..TAKŽE Zličín je pro tebe nejblíže..parkuje se super a metrem po Praze v pohodě!!!Na Zličíně v OC..je butik Apanage...hned vedle je pánská Stones..to patří vše pod hlavičku Steilmana..který má ještě obchody v OC..jako je Kotva,Chodov,Černý most,Arkády...v Čestlicích což je kousek za Chodovem má sídlo! Je tam i Outlet..a veliký, kde se velice dobře nakupuje..jsou tam jiné ceny i jiné velikosti hlavně vzorky!!!to jsou vyčerpávající informace viď?pa

14. září 2016, 09:45

Hanny

Ahojky Blani,děkuji ti zlato moc,moc,moc:))Přeji ti i já krásný den!!!A ty víš že tvoje komentáře mě vždy nakopnou že to tak musím říci ještě více...a ještě větší inspirace co v hlavě mám jde ven!!!

14. září 2016, 09:27

Adel

Hanny, naprosto souhlasím s Blankou, tvoje práce má krásný náboj a celkovou atmosféru dokresluje vždy perfektně zvolená ilustrace, prostě není co vytknou a mě moc bavíš :-) Jinak děkuji za typ na kalhoty já jsme z Karlových Varů, moc se tu nakoupit nedá tak musím vždy vyrazit do Prahy.

14. září 2016, 09:02

Blanka

Ahojky Hanny, tvé skicy u setů jsou fascinující, úplně potlačují výběr jednotlivých úžasných kousků ! Jsi originální, všechno se mi moc líbí !!! Přeji ti hezký den a děkuji ti za všechny milé komentáře !!!

14. září 2016, 08:46

V podobném stylu

H M od Agnes
2