Přidat do kolekce
Vložit na blog

Blani, pro Tebe

Vytvořeno 26. říjen 2015, 14:21

milá Blani,
nabízím ti slíbený druhý set u příležitosti tvého narozeninového dne. tento si představuji k nějaké lepší události, například na večeři nebo zkrátka někam, kde chceš být krásnější než obvykle. snažila jsem se vystihnout, jak si tě představuju a co by ti dle mého názoru slušelo. v mých očích jsi inteligentní žena s vytříbeným vkusem, která ví, co chce, co jí sluší, má svůj styl, chce dobře vypadat a miluje módu a originální kousky, které nejsou jen tak k mání, zkrátka nechce zapadnout v davu. myslím si, že k tvým rusým vlasům by se krásně hodily zvolené barvy. v žensky střižených bordó šatech Altuzarra probleskuje kromě černé i zlatá, což by úžasně korespondovalo právě s tvojí barvou vlasů. norkový kožich Yves Salomon je zárukou jedinečnosti. kožešinová večerní kabelka Aurelie Demel dokonale ladí jak s šaty, tak s kožichem. musím říct, že za tuto šťastnou náhodu při pátrání po vhodné kabelce jsem obzvlášť ráda ;) luxusní botky od Christiana Louboutina jsou rovněž pokryté vlasem, i když to není moc vidět. z dekorativní kosmetiky jsem vybrala temně rudou rtěnku Yves Saint Laurent a lak na nehty Chanel v témže odstínu. kromě jiného ti patří i luxusní pozlacené pero Parker a peněženka od Louise Vuittona. šperky vyjma hodinek jsou od Chanelu. nevím, nakolik máš ráda třpytivé kamínky, tipuju tě spíš na výraznější originální šperky bez kamínků, kamínky jsem si tedy neodpustila jen u prstenu ;) takže tohle jsi podle mě ty, má drahá. pokud se v něčem mýlím, pooprav mě, ať pro příště vím ;) mám tě ráda a ještě jednou ti přeji všechno nejlepší!!! ♥♥♥♥♥

Tento set je zařazen v kolekci Outfity na každý den

13 komentářů

Kaypearl

Blani, jsem nesmírně ráda, že se k dárečkům vracíš :) a také moc děkuji za vložení do tvé kolekce, moc jsi mě tím potěšila! ♥ byla jsem teď skoro týden fuč, dva dny z toho na zvěřinových hodech v mé oblíbené restauraci a penzionu U Zběhlíka. je to kousek od Litomyšle, takže to nemáš až tak daleko. pokud budeš mít někdy chuť zajet na kvalitní domácí kuchyni, vřele doporučuji, vládne tam rodinná atmosféra a jídlo je prvotřídní! ;) jeden krajkový set jsem ještě stihla vytvořit, snad se bude počítat ;)

2. listopad 2015, 03:00

Kaypearl

mé milé dámy, mnohokrát vám děkuji za milé komentáře, jste zlatíčka!!! :* :* :*

2. listopad 2015, 02:56

Blanka

Ahoj KAY, i když moc pracuješ, nakukuju na tyhle moje dárečky a kochám se ! Tvoříme s Hanny své sety od DIORA a podle toho, co nakupují POPELKY. Tedˇ jsme měly krajku . Hanny skládá z našich setů kolekce. Zkus se přidat se svou kreativitou, čekáme na tebe, protože ty UMÍŠ !!! Krásný víkend, KAY !

30. říjen 2015, 15:19

oggova91

Luxusní - co dodat!

28. říjen 2015, 11:59

Veveruska82

Kay, opět dokonalost.

27. říjen 2015, 07:56

Agnes

Perfektní Kay, naše umělkyně :-)))) Toto je přesně pro Blanku :-))

26. říjen 2015, 20:29

annajakubikova

NÁDHERA !!!

26. říjen 2015, 18:45

C

c

Wow Kaypearl, moc pěkné ♥

26. říjen 2015, 16:53

Laura

Kaypearl: předem se omlouvám, že vstupuji do vaší konverzace, ale tento set okouzlil i mě. Něco naprosto jiného než co jsem dnes tady stihla shlédnout. Dokonalé kousky si sem vložila a krásně je sladila do tajuplné marsala barvy, která je plná života. Zlaté šperky jsou úchvatné. Kožíšek nádherný, ale pro mě jako milovnici zvířat ne zrovna ohromující. Ale přiznávám, že v tomto setu je hodně důležitý a nějaká rádoby napodobenina by sem rozhodně nezapadla. Kaypearl tleskám, opravdu jsem unešená :-).

26. říjen 2015, 15:41

Kaypearl

Blani, jsi strašně hodná, děkuji ti z celého srdce!!! ♥♥♥

26. říjen 2015, 14:49

Blanka

Kay, ty máš dar, získávat lidi - v tom dobrém slova smyslu ! Máš srdce na dlani a na Glami jsi jedinečná ve svém stylu a slovním projevu !!! Ještě jednou DĚKUJI - jsi zlato !!!

26. říjen 2015, 14:45

Kaypearl

rádo se stalo, drahá! :) velmi mě těší, že jsem mohla přispět ke zkrášlení tvého dne :) a teď letím, mám dnes termín a jako obvykle mám skluz. užij si veškerou pozornost, která se na tebe dnes obrací, tento den je jen a pouze tvůj! :* ♥ :*

26. říjen 2015, 14:37

Blanka

Óóóóó, KAY, nemůžu najít vhodná slova k tomuhle výjimečnému a luxusnímu outfitu !!! Děkuji ti MOC za čas, který jsi věnovala hledání a výběru značkových fantastických kousků, které berou dech ! Co dárek, to ohromná radost !!! KAY, JSEM NADŠENÁ, OKOUZLENÁ, nesmírně VDĚČNÁ !!! Mám skvělé spřízněné dušičky a skvělé narozeniny !!! DĚKUJI, jsi zlato !!!

26. říjen 2015, 14:35

V podobném stylu