Přidat do kolekce
Vložit na blog

BEZ NÁUŠNIC NENÍ LÉTO

Vytvořeno 16. srpen 2016, 16:25

Tento set je zařazen v kolekci Bez náušnic není léto

6 komentářů

cora

Holky, děkuji za názory, je vidět, že se nebojíte vyjádřit. Velmi se mi líbí kolekce - Prezentace od Adel, kde se zabývá stejným problémem.

18. srpen 2016, 17:34

Hanny

Ano Cora umí dokonalé obrazy,prezentace!!!tady to není ona!položené kousky?ano Glami má jiný názor!....nikomu ho nevnucuje...ale mě se to nelíbí...

17. srpen 2016, 23:20

annajakubikova

Cora umí krásně prezentovat jak obraz tak celý outfit,ale prezentace prvků vedle sebe se mi moc nelíbí , i když Glami má nato jiný názor.

17. srpen 2016, 23:03

jaja11

Mně se i tato verze prezentace líbí a ve tvém podání Coro se mi to obzvlášť líbí. Já zase v různých časopisech vidím takhle uspořádáné outfity, ale musí to mít hlavu a patu. Takže Coro, mě se obě varianty líbí a jak jsem už napsala, ve tvém podání se mi to moc a moc vždy líbí. Jinak set máš opět krásný:-))

17. srpen 2016, 20:46

Hanny

Holky tak nad ničím nepřemýšlejte!!!...Móda je o tom JAK TO CÍTÍTE!!!....Mě Cory se líbí v jiném podání..kde vynikne její styl..o tom to přeci je!!!Je spousta těch které si neumí to dát dohromady hned očima..musí to mít složené trochu jinak...proto je v obchodech tolik figurín...a stále se převlékají...tím se prodává..já jsem je měnila jak říkám stokrát za den:-))Ale je na každé..jak to opravdu cítí!!!..Ale v módě se do ničeho nemáš nutit:-))jenom moje životní zkušenost:-)))O tomto by se dalo diskutovat hodiny..hodiny:-)))Hezký den Věrunko:-))Vedle jsi mi udělala nádherný přání k svátku!!!....TAM JE VIDĚT O ČEM MÓDA JE!!!..to jsem já:-)))Já si nenechám jen tak něco pro sebe.-))Ale nikomu to neubližuje:-)ale více očí více vidí:-))Ale vždy si chci prosadit to za čím si stojím!!!Taky to skládám ale musí to mít nějakou formu smysl!!!To je můj názor:-))))

17. srpen 2016, 11:33

Adel

Moc krásný set, vidím, že jsi se také dala na prezentaci prvků vedle sebe, ale musím říct, že ve tvém podaní se mi to moc líbí :-) Zrovna nad prezentací dost přemýšlím a pořád se to ve mě pere

17. srpen 2016, 10:16

V podobném stylu